Taryan Group

Заснований в 2011 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:2 будинки будується в 2 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Taryan Group

Опис

Будівельна компанія TARYAN GROUP - це молода компанія що динамічно розвивається та зуміла стати активним і значущим «гравцем» будівельного ринку столиці за короткий термін. Взявши стрімкий старт в 2011 році, фахівці компанії швидко завоювали увагу потенційних інвесторів, завдяки застосуванню в своїй роботі новаторських підходів на кожному з етапів створення нових будівельних об'єктів житлового призначення. Багаторічний сумарний досвід професійної команди компанії дозволив їй зайняти лідируючі позиції на ринку будівництва нерухомості регіону.

Діяльність

З 2015 року до складу будівельної компанії TARYAN GROUP увійшла потужна компанія «Познякижилбуд», ставши генеральним підрядником в будівництві об'єктів компанії. Це дозволило компанії підвищити рівень довіри інвесторів і продовжити створювати ексклюзивні об'єкти житлової нерухомості, сенсом існування яких є відповідність актуальним європейським вимогам і високим стандартам виробництва.

Флагманським проектом компанії є будівництво елітного житлового комплексу TARYAN TOWERS, покликаного змінити зовнішній вигляд міста і продемонструвати громадськості яким повинні стати об'єкти житлової нерухомості для щасливого майбутнього людей, котрі проживають в них.

Також, чималий інтерес у інвестрів викликають і інші сміливі і амбітні проекти компанії. Такі як:

  • ЖК TSARSKY (Київ),

  • ЖК ROYAL TOWER (Київ),

  • КБ JACK HOUSE (Київ).

Актуальна архітектура і дизайн, продумана інфраструктура, зручні локації - дозволяють проектам компанії TARYAN GROUP викликати найбільший інтерес у покупців, що, в свою чергу, дає можливість компанії створювати нові сміливі проекти і розбурхувати уяву киян.

Відповідність цінностям

Кожен новий об'єкт будівництва компанії ще на папері заявляє про те, що стане окрасою столиці і створить неповторну атмосферу в місці його зведення. Саме дотримання принципу створення сучасного вигляду столиці, дозволяє компанії завойовувати все більшу кількість шанувальників новаторських підходів і високих стандартів будівництва. Співробітники компанії впевнені, що майбутні покоління з вдячністю віднесуться до діяльності команди фахівців компанії, будуть з радістю жити в нових комфортних будинках, що забезпечують весь необхідний сервіс для комфортного проживання.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом