НЕСТ

Заснований в 1997 році

Oб'єкти:1 ЖК на сайті

Регіони діяльності: Київ

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис НЕСТ

Опис

Будівельна компанія «НЕСТ» була створена в 1997 р. в Києві. За 20-річну історію існування компанії на будівельному ринку України, компанія змогла зарекомендувати сябя активним гравцем будівельного ринку житлової і комерційної нерухомості регіону. Однією з основних цінностей компанії є збереження історичного вигляду столиці та надання йому сучасних архітектурних елементів, що дозволяють Києву вважатися однією з найкрасивіших столиць Європи.

Діяльність

За роки професійної діяльності висококваліфікованої команди фахівців компанії «НЕСТ», їй вдалося привернути увагу досвідчених столичних мешканців і сформувати велику кількість щасливих сімей, які проживають в сучасних житлових комплексах високого європейського рівня життя. У цифрах діяльність компанії - це понад 570 000 кв. м житлових і комерційних приміщень, що дозволяють прикрасити життя їх власникам. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК «Покровський Посад» (Київ),

  • ЖК «Ізумрудний» (Київ),

  • ЖК «Времена года» (Київ),

  • БЦ Hillfort Business Mansion (Київ).

Створювані об'єкти компанії не раз ставали переможцями багатьох премій та конкурсів, що безсумнівно позитивно впливає на імідж компанії на будівельному ринку Києва і області.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом