Креатор-Буд

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:12 будинків будується в 6 ЖК

Регіони діяльності: Київ Львів

Партнерство: Innovation Development

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Креатор-Буд

Будівельна компанія «Креатор-Буд»: європейське обличча.

Опис

Будівельна компанія «Креатор-Буд» заснована в 2006 році в Тернополі. Будівництво торгово-офісних центрів і житлових комплексів - основний напрямок діяльності компанії.

За роки існування підприємства всі будівельні об'єкти були здані вчасно, відповідно до планових термінів. Це сформувало репутацію компанії як надійного забудовника Західної України і дозволило вибудувати міцні довірчі відносини з партнерами і клієнтами.

Діяльність

У своїй роботі компанія «Креатор-Буд» дотримується високих європейських стандартів, що постійно підвищує рівень довіри на українському ринку нерухомості. На сьогоднішній день будівельні об'єкти житлового та нежитлового призначення представлені в усіх мікрорайонах Тернополя, а також в Києві та Львові. Деякі з реалізованих компанією проекти:

  • ЖК «Квіти Львова» (Львів),

  • ЖК «Варшавський мікрорайон» (Тернопіль),

  • ЖК «Беверлі Хіллз» (Тернопіль),

  • ЖК «Manhattan» (Тернопіль),

  • ЖК «МЕТРОПОЛЬ» (Тернопіль),

  • ЖК «Проспект Науки, 58» (Київ).

Компанія пропонує клієнтам сучасне затишне житло з розвиненою інфраструктурою, гідної уваги архітектурою і дотриманням всіх технологічних норм при будівництві та введенні об'єктів будівництва в експлуатацію.

Соціальні проєкти

За роки роботи на ринку нерухомості України, компанія виступила ініціатором, реалізувала і взяла участь у багатьох значущих для регіону і держави соціальних і благодійних проєктах. Основні з цих проєктів:

  • «Квітуча Україна» (озеленення парків і вулиць міст рослинами і деревами рідкісних порід),

  • допомога фронту (зведення оборонних фортифікаційних споруд для українських військових в Луганській обл., передані Міністерству оборони України),

  • підтримка захисників України (постачання, волонтерська діяльність та матеріальна допомога військовослужбовцям на Сході України).

Також, компанія «Креатор-Буд» бере активну участь в інших благодійних, мистецьких, спортивних, культурологічних та інвестиційних проектах.

Новини Креатор-Буд

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом