Житлоінвестбуд-УКБ

Заснований в 2001 році

Об'єкти в Києві 8

Oб'єкти:8 ЖК на сайті

Будується:9 будинків будується в 6 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Партнерство: Житло-Інвест Ковальська ЖСК Новодарницький

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Житлоінвестбуд-УКБ

КП «Житлоінвестбуд-УКБ»: відповідальний партнер.

Опис

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» була заснована в 2001 році. Безпосередньо будівельні роботи здійснюють компанії-підрядники, сама компанія виступає організатором всіх видів робіт, що проводяться для того, щоб мешканці столиці могли отримати комфортні квартири, проживати в яких було зручно.

Метою діяльності компанії є організація проектних робіт, будівництва, реконструкції, капітального ремонту, введення в експлуатацію, відчуження об'єктів житлового та нежитлового призначення, залучення коштів фізичних і юридичних осіб для будівництва об'єктів нерухомості. Ці роботи включають в себе: оформлення документів на земельну ділянку під забудову; підготовку проекту будівництва та його узгодження; спорудження об'єктів з контролем якості спеціалізованою службою компанії; здачу об'єктів в експлуатацію «під ключ».

Діяльність

За роки існування компанією було побудовано і введено в експлуатацію близько 200 комфортних будинків (понад 2 млн. кв. м житла). Також, компанія реалізувала безліч проектів, які зробили життя киян комфортнішим. До них відносяться:

  • 4 школи, 8 дитячих садків, дитяча поліклініка;

  • трамвайне депо і 22 комфортних паркінги;

  • легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої майстерності;

  • кінотеатр «Жовтень» (реконструкція після пожежі);

  • центри адміністративних послуг та центри ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів в різних районах столиці і інші об'єкти.

Починаючи з 2005 року, компанія успішно реалізовует перший в столиці проект комплексної реконструкції старого мікрорайону («Соцмісто», Дніпровський район). Цей проект передбачає разселеніе мешканців і організацій, знесення старих будівель, будівництво нових комфортних житлових будинків, а також створення інфраструктури для оновленого мікрорайону.

«Житлоінвестбуд-УКБ» - один з лідерів комунальних підприємств столиці за основними економічними показниками. Компанія є надійним і відповідальним партнером в усіх проектах розвитку Києва.

Соціальна відповідальність

Одним з інвестиційних проектів житлової забудови, що успішно реалізовується компанією, передбачає виділення частини побудованого житла для забезпечення квартирами постраждалих від «Еліта-Центр».

Завдяки фахівцям «Житлоінвестбуд-УКБ», мешканці столиці отримують затишні і комфортні для життя мікрорайони із сучасною інфраструктурою.

Також, компанія активно залучена в столичні проекти, які мають соціальний характер і важливі для розвитку Києва, неодноразово відзначена державними нагородами за внесок в розвиток міста.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом