CBP

Заснований в 2010 році

Oб'єкти:2 ЖК на сайті

Будується:4 будинки будується в 2 ЖК

Регіони діяльності: Хмельницький Золочів

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис CBP

БК СВР (Comfort Build Plus, «КомфортБудПлюс»): будівельник комфорту.

Опис

Comfort Build Plus (CBP) - будівельна компанія, створена в м. Хмельницький в 2010 р. Компанія стрімко розвивається і реалізує нові об'єкти житлового будівництва, розширюючи географію представленості на ринку України. Основним напрямком діяльності компанії є проектування та будівництво багатоквартирних житлових будинків і комплексів. Також високопрофесійний колектив компанії має досвід створення об'єктів нерухомості комерційного та промислового призначення.

Власна потужна матеріально-технічна база, новітні підходи в системі менеджменту та професіоналізм співробітників компанії дозволяє гарантувати якість проектувальних і будівельних робіт будь-якого рівня складності і дотримання заявлених термінів реалізації готових об'єктів будівництва.

Основні переваги компанії:

  • висококваліфікований персонал (штат компанії);

  • контроль за дотриманням всіх державних будівельних норм;

  • новітні багатофункціональні планування квартир;

  • накопичений досвід реалізації проектів будь-якого рівня складності;

  • впровадження інновацій в процеси будівництва, проектування, архітектурних розробок.

Діяльність

За роки успішної діяльності на ринку нерухомості України компанія досягла значних результатів: побудовано і введено в експлуатацію більше 450 комфортних квартир, понад 300 сімей втілили в життя мрію про новий затишний і комфортний дім.

У своїх проектах фахівці компанії використовують світовий досвід впровадження передових технологій у сфері архітектури та технологічності будівельних процесів. Це дозволяє компанії створювати квартири нового якісного рівня, відповідного запитам клієнтів і розвитку галузі житлового будівництва. Деякі з реалізованих проектів БК Comfort Build Plus:

  • ЖК HOLIDAY PARK (Хмельницький),

  • ЖК «ДОМ МРІЇ» (Хмельницький),

  • ЖК «МРІЯ» (Чергігов),

  • ЖК «МРІЯ» (Миколаїв).

Забезпечення вимог клієнтів - основна мета діяльності компанії. Це дозволяє їй створювати проекти, затребувані на ринку. Якісний сервіс з управління готовими об'єктами житла і їх продажу дозволив компанії сформувати велику кількість вдячних і потенційних клієнтів.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом