Авантаж

Заснований в 1998 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:11 будинків будується в 6 ЖК

Регіони діяльності: Харків м. Буча

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Авантаж

ІБК «Авантаж»: творець майбутнього.

Опис

Інвестиційно-будівельна компанія «Авантаж» була створена в 1998 р. в м. Харків. За історію існування компанія заслужено здобула статус однієї з найбільших будівельних корпорацій України. Компанія володіє власною матеріально-технічною базою, до складу якої входить близько 60 профільних підприємств. Це дозволяє компанії здійснювати контроль на кожному з етапів створення нових багатоквартирних житлових будинків, забезпечувати якісну та актуальну інфраструктуру, а також створювати будинки, які впізнавані і вже стали однією з візитівок житлових районів і міста в цілому.

До основних цінностей компанії відносяться:

  • якість реалізованих об'єктів нерухомості;

  • зручне і популярне місце під забудову;

  • красива архітектура і дизайн створюваних будинків.

Слідуючи своїм цінностям, компанія створила кращі житлові будинки економ-класу в місті і заслугувала визнання і довіру клієнтів.

Діяльність

У своїх проектах житлових будинків компанія не раз ставала «піонером» - впроваджувала інновації, які на той момент в Україні ще ніхто не використовував. Використовуючи власні проектні розробки, працюючи з кращими вітчизняними архітекторами і використовуючи досвід світових лідерів будівельної галузі, компанії вдалося досягти значних результатів. Уже введено в експлуатацію понад 20 об'єктів нерухомості, реалізовано понад 300 тис. кв. м побудованого комфортного житла, близько 2 тис. щасливих сімей отримали нове комфортне житло.

Безупинно набираючи обертів, компанія веде будівництво ще багатьох житлових об'єктів міста, які вже з нетерпінням чекають їх нові власники. Практично кожен будинок компанії є повністю проданим ще до моменту введення готового будови в експлуатацію. Це свідчить про лідерство на ринку регіону та довіру клієнтів. Деякі з реалізованих об'єктів компанії:

  • ЖК «АЛЕКСАНДРОВСЬКИЙ» (Харків),

  • ЖК «КЛЮЧ» (Харків),

  • ЖК «ЛЮКСЕМБУРГ» (Харків),

  • ЖК «ФАВОРИТ» (Харків).

Багато з об'єктів, створених ІБК «Авантаж», були відзначені престижними регіональними, загальнодержавними та міжнародними преміями.

Cоціальні проекти

Компанія ІБК «Авантаж» дотримується принципу соціальної відповідальності власного бізнесу. Проекти, в рамках яких компанія виступає спонсором і меценатом, вже складно порахувати. Один з найяскравіших - щорічний конкурс дитячого малюнка «Мій дім - моє місто», в рамках якого безліч дітей з дитячих будинків регіону отримують підтримку і визнання від колективу компанії.

Також, компанія активно бере участь в організації соціальних, культурних, спортивних заходів міста та підтримує баскетбольний клуб суперліги «Авантаж - Політехнік».

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом