Інфраструктура

Хмельницький

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
344200 3493032

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: Хмельницький

всі об'єктів

Переваги купівлі квартири в новобудовах Хмельницького

Хмельницький — місто на заході України, яке є адміністративним центром Хмельницької області. Цей населений пункт налічує близько 270 тис. мешканців та відрізняється якісним транспортним сполученням з Києвом та Львовом. Місто часто вибирають для постійного місця проживання з цілого ряду причин: низького рівня злочинності, добре розвиненої соціальної інфраструктури та невисоких цін на нерухомість.

Рівень розвитку інфраструктури та транспорту у місті

Щоб вибрати найбільш підходящий для життя комплекс, потенційні інвестори повинні знати всі переваги та недоліки 6 мікрорайонів міста:

  • Центральний. На території цього житлового масиву є кілька головних вулиць Хмельницького, тому інфраструктура тут розвинена на високому рівні. Найбільшою зеленою зоною є красивий парк Шевченка. Тут багато торгово-розважальних центрів, ресторанів, пам'яток та культурних місць. Купити квартиру в цьому районі варто людям, які віддають перевагу активному та різноманітному життю.

  • Гречани. Цей округ займає велику ділянку на заході міста. На його території є власна залізнична станція, біля якої щодня зупиняються багато поїздів. До плюсів житлового масиву відносять мальовничий парк, а до мінусів – наявність великої промзони поблизу.

  • Південно-Західний. У межах цього району сконцентрована основна частина медичних закладів міста, як для дорослих, так і для дітей. Є кілька рекреаційних зон. Житловий масив з усіх боків оточений автомобільними дорогами, що забезпечує для мешканців ЖК Хмельницького відмінну транспортну розв'язку у всі частини міста.

  • Дубове. Район є досить перспективним: інфраструктура тут постійно розвивається та вдосконалюється, поступово проводиться ремонт доріг, розширюється транспортна мережа. На його території функціонує не тільки дитяча поліклініка, а й центр відновлення зору.

  • Виставка. Цей округ межує із центральною частиною Хмельницького. Це вплинуло на якість життя в ньому: тут багато рекреаційних зон та навчальних закладів, добре розвинена розважальна інфраструктура. Також є кінотеатр, великий будівельний гіпермаркет та дендропарк. Варто виділити добре розвинену транспортну інфраструктуру.

  • Озерна. Займає лідируючі позиції у місті за густотою населення. З іншими мікрорайонами з'єднується великими автомобільними магістралями, що забезпечує швидке переміщення мешканців до інших районів Хмельницького. Важливі об'єкти інфраструктури знаходяться у мешканців просто під рукою.

Квартири у Хмельницькому: вартість кв.м, клас новобудов та інші особливості житлового фонду

Первинний ринок нерухомості міста представлений переважно комфорт-класом. У населеному пункті популярна різна поверховість будинків: є великий попит і на багатоповерхівки, і на звичайні 2-х кімнатні таунхауси, і на малоповерхові будинки із затишними двориками та розвиненою внутрішньою інфраструктурою.

Варто виділити абсолютно різний рівень розвитку нової нерухомості у районах Хмельницького. Наприклад, у житловому масиві Гречани, будівництво проходить дуже повільними темпами, а потенційним інвесторам доступні тільки ЖК економ-класу. Основну частину новобудов бізнес- та еліт-сегменту від забудовників Хмельницького сконцентровано у центральній частині міста.

✅ Локація Хмельницький
✅ Кількість об'єктів у продажу 68
✅ Мінімальна ціна за м² від 9 300 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 43 882 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом