Щаслива сімка від ДАБІ: які ЖК ввели в експлуатацію минулого тижня

Минулого тижня (з 12 по 18 липня) Держархбудінспекція ввела в експлуатацію шість житлових комплексів і один апарт-комплекс. Кому ДАБІ надала дозволи, а кому відмовила в цьому – читайте у свіжому огляді від ресурсу НЕРУХОМІ.

Дозвіл надано

1. ЖК MARSHALL від Daytona Development Company на вул. Набережної Перемоги, 128, у Дніпрі. Дозвіл надано на будівництво багатофункціонального комплексу житлового та громадського призначення на забудову земельної ділянки для будівель ринкової інфраструктури. У будинку на 25 поверхів передбачено 254 квартири.

2. Продовження будівництва. ЖК Dream Town від Єврохолдинг на вул. Привокзальній, 12 у Луцьку. Отримано два дозволи на будівництво IV і V черг.

3. ЖК на вул. Ланжеронівська, 2/1 у Приморському районі Одеси. Дозвіл надано на будівництво готелю апартаментного типу з торговельними приміщеннями. Дозвіл передбачає будівництво 5-поверхового будинку на 20 апартаментів. Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

4. Продовження будівництва. ЖК Простір ITown від Простір Девелопмент на вул. Приморській, 47 в Приморському районі Одеси (III-VIII черги).

Відмовлено в дозволі

1. ЖК у провулку Платонівському у Солом'янському районі Києва.

Підстави для відмови: відсутня інформація щодо кваліфікаційного сертифіката відповідального за технічний нагляд; не представлена проєктна документація в повному обсязі; розрахунок класу наслідків розроблений без урахування вимог ДСТУ; частина наданої проєктної документації на об'єкт будівництва розроблена без урахування будівельних норм.

Прийнято в експлуатацію

1. ЖК Київський від Матла на вул. Київській у Тернополі (III черга). Затримка у введенні 1 рік.

2. ЖК Пасічний від Ваш будинок на вул. Пасічній, 133 у Львові. Введено житловий будинок № 8. Затримка у введенні становить 3 квартали.

3. ЖК Великобританія від Ріел по вул. Т. Шевченка, 31 у Львові. Будинок № 7 введений в експлуатацію раніше запланованого терміну.

4. ЖК Люксембург від Авантаж на вул. Динамівській, 3 у Харкові. В експлуатацію введено будинок № 1. Затримка від початку озвученої дати – 2 роки і 3 квартали.

5. ЖК Центральний від Н-Інвест на просп. Центральному (Леніна), 172 в Миколаєві. Затримка у введенні становить 1 рік і 1 квартал.

6. ЖК Поділ Град від Київміськбуд (колишній Укрбуд) на вулицях Воздвиженській, Гончарній, Кожум'яцькій, Дегтярній у Подільському районі Києва. В експлуатацію прийняті будинки 13-16. Затримка у введенні будинку №13 - становить 4 роки, будинків №14-16 – 2 роки і 3 кварталу.

7. Апарт-комплекс у Пущі Водиці від Київміськбуд вул. Квітки Цісик. 34, 36 в Оболонському районі Києва. Затримка у введенні становить 3 квартали.

Коментарі

42.2т