Постраждалі від вибуху на Позняках скаржаться, що не можуть потрапити до своїх нових квартир

Постраждалі від вибуху у багатоповерхівці на столичних Позняках заявили, що не можуть потрапити до своїх нових квартир, сертифікати від яких їм видав президент Володимир Зеленський.

Крім того, люди скаржаться на невідповідність квартир у документах, передає 5 канал.

НЕРУХОМІ раніше повідомляли, що Зеленський вручав сертифікати від нових квартир 12 сім'ям – тим, хто втратив родичів через вибух у висотці по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Дарницькому районі, живе в інтернаті і не має іншого альтернативного житла і має малолітніх дітей.

Люди скаржаться, що не можуть подивитися квартири, тому що там все ще триває будівництво. А у квартирах голі бетонні стіни.

Зовні будинки обнесені парканом. За словами постраждалих, документів на квартири поки не мають. Їм видали сертифікати. На них є тільки фото підпису директора-забудовника, а ще стоїть технічний будівельний номер. Насправді ж він не відповідає номеру будинку. Сім'я однієї з мешканок навіть не знала, на якому поверсі квартира. У відділі продажів їм сказали, що у них двокімнатна квартира, а у сертифікаті вказана трикімнатна.

Як передавали раніше НЕРУХОМІ, вибух в будинку на Позняках міг статися через недотримання технологій повірки лічильників – така основна версія слідства.

Вибух у десятиповерховому житловому будинку в Дарницькому районі Києва стався близько 10.00 21 червня. За попередніми даними, вибухнула газоповітряна суміш, що призвело до руйнування міжповерхових перекриттів четвертого, п'ятого, шостого та сьомого поверхів.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

85

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом