ЖК вул. Московська, 43/11 а

Київ Печерський р-н

вул. Московська, 43/11 а

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Ліфти

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

566 ЖК на сайті

Київ , Печерський р-н

Побудувати маршрут

вул. Московська 43/11 а

Печерська

7 хв

Арсенальна

17 хв

Кловська

18 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Московська, 43/11 а ЖК вул. Московська, 43/11 а

в проекті

немає даних

невідомо

Експертний погляд

Дата оновлення 28.09.2021

ЩО: ЖК на вул. Московська, 43/11 (літ. А) - це житловий комплекс у Печерському районі міста Києва. Проектом передбачено двухсекційний житловий будинок висотністю 23 поверхи з з вбудованими нежитловими приміщеннями, а також з підземним паркінгом на 94 машиномісця та двома наземними паркінгами на 90 машиномісць. Будівництво передбачено в одну чергу.

ДЕ: у Печерському районі м. Києва, на земельній ділянці площею 0,3828 га, в історичному центрі міста, в межах Центрального історичного ареалу;, неподалік від Києво-Печерської Лаври та Парку Вічної Слави. Ділянка межує: з півночі - вул. Цитадельна, багатоповерховий житловий будинок, з півдня - Українська військово-медична академія, зі сходу (вул. Генерала Алмазова) та заходу - багатоповерхові житлові будинки.

ВІДПОВІДНІСТЬ ЗАЯВЛЕНОМУ КЛАСУ: Експерти НЕРУХОМІ прогнозують, що ЖК вул. Московська, 43/11 (літ. А) буде презентовано як комплекс класу “бізнес".

Місце розташування: відповідає

Загальні характеристики: частково відповідає

Коментар експерта

НЕ відповідає: кількість паркомісць – 184 машиномісця (94 – в підземному, 90 – в наземних) на 230 квартир (1 машиномісце на 1 квартиру - ознака бізнес-класу, забезпечено на 80%).

Зовнішній вигляд: відповідає частково

Коментар експерта

Відсутня інформація щодо матеріалу зовнішніх стін.

Інженерні системи: відповідає

Комфорт мешканців: відповідає

Документи

7.5

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

23

Паркінг

наземний підземний

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Опалення

автономне

Будинків

1

Кількість квартир

230

Кількість паркомісць

184

Утеплення

мінеральна вата

Базові параметри, ціни квартир та відстань до метро

Житловий комплекс вул. Московська, 43/11 а — проект, який складається з одного 23-поверхового будинку. Комплекс, напевне, буде відноситися до новобудов бізнес-класу і розташований у досить престижній локації — Печерському районі Києва. Проект розрахований на 230 квартир.

ЖК вул. Московська, 43/11 а розташований за 7 хвилин ходьби від станції метро Печерська, що забезпечує відмінну транспортну розв'язку у всі райони столиці. У пішій доступності від ЖК знаходяться ще дві станції – Арсенальна та Кловська, шлях до яких займе не більше 20 хвилин.

Адреса та відстань до найближчих об'єктів інфраструктури

Житловий комплекс вул. Московська, 43/11 а розташований у місці, де знаходиться просто величезна концентрація пам'яток культури та інших пам'яток столиці. Наприклад, у пішому доступі від комплексу є музей сучасного мистецтва, а також популярна у всій Україні Києво-Печерська лавра. У великій кількості представлені різні супермаркети, кав'ярні, аптеки, ресторани, відділення банків та інші об'єкти інфраструктури, що забезпечують максимально комфортне життя в цій локації. Вагомою перевагою для сімей з маленькими дітьми стане близькість до кількох приватних, а також державних дитячих садків.

Транспортна мережа та її головні особливості

Крім близькості до трьох станцій метро, ​​варто виділити і 5-хвилинну пішу доступність до зупинок громадського транспорту. Так як це практично центр міста, різні автобуси, тролейбуси і маршрутні таксі їздять тут з високою інтенсивністю. Це забезпечує ще більш легке та швидке переміщення до інших районів столиці.

Доступні планування житла, вартість кв.м, хід будівництва ЖК вул. Московська, 43/11 а, а також його реальні фото, доступні на нашому сайті. Унікальною та корисною є наступна інформація: експертний аналіз документів та рейтинг ЖК. Нагадаємо, що співробітники відділу продажу ЖК дають можливість купити квартиру у розстрочку.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом