ЖК Прованс-2

Київська область м. Ірпінь

вул. Новооскольська, 10

Все продано

/2

+380678193018

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

ЄСБ

1 ЖК на сайті

Київська область , м. Ірпінь

Побудувати маршрут

вул. Новооскольська 10

Святошин

25 хв 45 хв

Житомирська

22 хв 40 хв

Академмістечко

20 хв 38 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Прованс-2

побудований (не введений)

4 квартал 2020 Початкова дата: 2 квартал 2020

від 15 000 грн/м²

Параметри

Стадія буд-ва

збудований

Будинків

1

Кількість квартир

74

Початок будівництва

І квартал 2017

Технологія буд-ва

цегляна

Утеплення

пінопласт

Висота стелі, м

2.80

Закрита територія

під охороною

Клас ЖК

комфорт

Поверховість

5

Паркінг

гостьовий стоянка

Старт продажу

ІІІ квартал 2016

Стіни

цегла

Опалення

індивідуальне

Стан квартири

без ремонту

Про комплекс

Житловий комплекс «Прованс-2» став одним з найбільших проектів компанії АН «ЄвроСітіБілд». В даний момент компанія займається реалізацією чотирьох проектів і встигла зарекомендувати себе на ринку нерухомості. Основний акцент забудовник робить на функціональність і якість приміщень. У основі концепції будівництва лежить ретельний підбір матеріалів та персоналу.

Технічні характеристики комплексу

Для основного корпусу будинку були використані високоміцні матеріали. Матеріал, використаний для підлоги - стяжка, стіни оформлені двома способами: цементно-вапняна штукатурка і гіпсова штукатурка.

У кожну квартиру було проведено розведення основної лінії водопостачання, каналізації та електрики до контрольних точок. Як матеріал для електропроводки використовувалася мідь. Індивідуальне опалення забезпечується за допомогою двоконтурних газових котлів. Завдяки такій системі в квартирах встановлена ​​функція «теплої підлоги».

Крім цього, в кожній квартирі є броньовані металеві двері. Додатково встановлено модуль інтернету. Захист будинку і квартири забезпечується домофонною системою.

Квартири в містечку

При будівництві було передбачено два типи квартир: однокімнатні та двокімнатні. Вони відрізняються загальним метражем, комплектацією, конфігурацією кімнат і ціною. Так само одну з важливих ролей грає поверховість.

У базову комплектацію всіх квартир входить котел. Загальна площа однокімнатних квартир варіюється від 35 до 38 м2. При цьому двокімнатні представлені в одному метражі, який становить 52 м2. У комплексі також передбачено комерційні приміщення.

Загальний вигляд комплексу

Комплекс складається з трьох будинків, два з яких розташовуються паралельно один одному і є дзеркальними, а третій будинок знаходиться перпендикулярно їм. Всього на території передбачено дві великі зелені зони для відпочинку і проведення вільного часу.

Паркінги знаходяться по периметру і біля кожного будинку. Уздовж будинків розташовується кілька зелених алей. Дитячий майданчики і декоративні елементи розташовуються на фасаді всього містечка.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час