ЖК Аристократ

Київська область м. Ірпінь

вул. Давидчука (Комінтерна), 15 б, 15 в

Все продано

/4

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

7 ЖК на сайті

Заснований в 2013 році

Київська область , м. Ірпінь

Побудувати маршрут

вул. Давидчука (Комінтерна) 15 б, 15 в

Святошин

18 хв 46 хв

Житомирська

16 хв 43 хв

Академмістечко

12 хв 36 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Аристократ

введений в експлуатацію

3 квартал 2015

все продано

Параметри

введений в експлуатацію

Стадія будівництва

комфорт

Клас ЖК

стоянка

Паркінг

5

Поверховість

1

Будинків

43

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

I квартал 2015

Старт продажу

Закрита територія

ні

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Технологія будівництва

цегляна

Стіни

цегла

Утеплення

пінополістирол

Опалення

індивідуальне

Висота стелі, м

2.70

Кількість паркомісць

невідомо

Початок будівництва

IV квартал 2014

Утримання м²

невідомо

Вишуканий комплекс серед мальовничого міста

У Київській області побудовано житловий комплекс комфорт класу «Аристократ». Це будинок з вишуканою архітектурою, який повністю відповідає своїй назві. Тут можна відчути життя людей з вищого світу завдяки внутрішньому і зовнішньому вигляду комплексу, мальовничій природі, спокійному району розташування, доступній інфраструктурі і близькості від столиці.

Розташування та інфраструктура

Житловий комплекс з'явився в місті Ірпінь на вулиці Давидчук, 15б і 15в. Будинок знаходиться в тихому районі населеного пункту, звідки буде зручно добиратися до Києва. За 20-25 хвилин можна доїхати на власній машині, громадським транспортом поїздка до станцій метро «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин» займе близько 35-45 хвилин. Деякі інфраструктурні об'єкти розташовані в кроковій доступності. Поруч є магазини, супермаркет, кафе, салон краси, медичні установи. Неподалік також знаходяться школи, клуб сімейного дозвілля, дитячий садок. Біля будинку є кілька парків, куди можна вийти на прогулянку і насолодитися природою на свіжому повітрі. Для любителів занять спортом недалеко від будинку є басейн. На території комплексу обладнані дитячі та спортивні майданчики.

Квартири і терміни здачі об'єкта

Житловий комплекс складається з одного п'ятиповерхового будинку, в якому розмістилося 43 квартири. Комфортний комплекс став популярним місцем для життя, оскільки будинок вже добудовано і введено в експлуатацію. Вишукані квартири з незвичайним плануванням подарують чудові види з широких вікон комплексу. Забудовник пропонує багато варіантів планувань квартир, але в кожного мешканця була можливість індивідуально підійти до дизайну квартир і здійснити власні ідеї. У комплексі розташувалися однокімнатні квартири, площею від 38 до 42 м2, двокімнатні квартири, розміром від 56 до 68 м2, трикімнатні квартири, площею до 68 м2. Всі варіанти житла від забудовника вже реалізовані. Поруч з комплексом є стоянка для транспортних засобів жителів. ЖК «Аристократ» - це особливий будинок для особливих людей, який має все для комфортного життя.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час