ЖК вул. Дегтярівська, 7, 7 а

Київ Шевченківський р-н

вул. Дегтярівська, 7, 7 а

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

567 ЖК на сайті

Київ , Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

вул. Дегтярівська 7, 7 а

Політехнічний інститут

14 хв 20 хв

Лук'янівська

4 хв

Золоті ворота

19 хв 21 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Дегтярівська, 7, 7 а ЖК вул. Дегтярівська, 7, 7 а

в проекті

невідомо Початкова дата: 4 квартал 2018

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Початок будівництва

IV квартал 2013

Про житловий комплекс

У Шевченківському районі планується зведення нового комплексу комфорт-класу, назва якого повністю повторює адресу – «Вул. Дегтярівська, 7, 7а». Для розташування ЖК обрано дуже сприятливий і розвинений район, поруч з гарною транспортною розв'язкою і доступними об'єктами інфраструктурами. На поточний момент не вказані технічні характеристики будівлі, відсутня інформація про зовнішнє оформлення будинку, житлові приміщення і цінову політику.

Розташування

Для будівництва обраний вельми жвавий район, в якому жителі не буду відчувати труднощі з трансфером. У 5 хвилинах знаходиться станція метро «Лук'янівська». Під'їхати до ст. м. «Хрещатик» або «Політехнічний інститут» можна на автомобілі, витративши до 15 хвилин. По сусідній вулиці курсують автобуси та маршрутки, які забезпечать трансфер жителів у найближчі райони або центр.

Власники автомобілів не будуть відчувати труднощі з пересуванням. Сусідні вулиці досить просторі, відрізняються якісним дорожнім покриттям і практично не стоять у пробках.

Інфраструктура

Поруч з майбутнім ЖК розташовується дитячий садок, приватний медичний центр, книжковий магазин, мережевий супермаркет «АТБ», церква Святого Великомученика Георгія. У незначній віддаленості знаходяться салони краси, фітнес-клуби і спортивні майданчики. Дітям можна розважитися на сучасних дитячих майданчиках або в розважальних центрах. Інформація про внутрішню інфраструктуру житлового комплексу відсутня.

Планування і вартість житла

ЖК «Вул. Дегтярівська, 7, 7а» знаходиться на стадії проекту, тому немає достовірної інформації про плануванні житлових приміщень, а також їх вартість.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом