Інфраструктура

с. Петропавлівська Борщагівка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Петропавлівської Борщагівки

Будівельні компанії Петропавлівської Борщагівки: каталог, кількість девелоперів та короткий опис

Петропавлівська Борщагівка — невелике селище, розташоване лише за кілька кілометрів від меж столиці України. Від Києва цей населений пункт відокремлює лише Окружна дорога. До переваг селища відносять розвинену інфраструктуру та непогану екологічну ситуацію. Будівельні фірми Петропавлівської Борщагівки обирають цю локацію через близькість до столиці, а також попит, що поступово зростає. Головний мінус селища — завантажений дорожній трафік, який формує сильний дискомфорт для мешканців.

На нашому сайті представлений широкий перелік забудовників Петропавлівської Борщагівки — понад 7 девелоперів. До кожного надається лише правдива інформація:

  • новини;
  • переноси будівництва;
  • регіони діяльності;
  • кількість реалізованих об'єктів.

Житловий фонд селища Петропавлівська Борщагівка та ціни квартир

Новобудови Петропавлівської Борщагівки переважно представлені класами комфорт та бізнес. У більшості ЖК реалізована закрита територія від авто та сторонніх, а також ведеться цілодобове відеоспостереження. Максимальна висотність новобудов — 17 поверхів. Всі забудовники Петропавлівської Борщагівки віддають перевагу будівництву житлових комплексів за монолітно-каркасною технологією будівництва. На території селища є кілька котеджних містечок та таунхаусів з невеликою прибудинковою ділянкою та персональними паркувальними місцями. 

Щоб придбати житло за найвигіднішою ціною, рекомендуємо стежити за акціями від забудовників, а також інвестувати на початкових етапах будівництва. Перед купівлею квартири ознайомтесь із відгуками про забудовників в інтернеті.
 

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом