НоваБудова

Заснований в 2005 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:3 будинки будується в 2 ЖК

Регіони діяльності: Львів с. Петропавлівська Борщагівка с. Софіївська Борщагівка

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис НоваБудова

БК «НоваБудова»: житло для щасливого життя.

Опис

Будівельна компанія «НоваБудова» була заснована в 2005 році в м. Київ. Основним видом діяльності компанії є повний цикл робіт і послуг з проектування, будівництва, благоустрою сучасних комфортних житлових комплексів навколо міста Києва та у Львові.

Відповідальний підхід компанії до вибору локації для створення об'єкта житлової нерухомості гарантує клієнтам високий рівень сервісу і продуманість всіх необхідних послуг. Біля створених комплексів знаходяться зручна транспортна розв'язка, місця спорту і відпочинку, паркові зони, торгові центри та інше.

Комплексний індивідуальний підхід, увага до запитів і вимог клієнтів, прозорість бізнес-відносин, досвід і якісний клієнт-сервіс дозволили компанії закріпити за собою статус надійного забудовника, і успішно реалізовувати проекти будь-якого рівня складності і класу комфортності (економ, бізнес, комфорт).

Діяльність

За 14 років успішної діяльності на будівельному ринку України компанією побудовано 5 житлових комплексів, 35 багатоквартирних житлових будинки та 2 дитячі садки. Більше 5000 сімей будують своє майбутнє в комфортних квартирах, створених будівельною компанією «НоваБудова».

Компанія дбає про розвиток власних експлуатаційних сервісів, що підвищує рівень комфорту в нових житлових комплексах, гарантує власникам квартир продуманість і актуальність послуг. Безпека і захищеність проживання в створених ЖК привертають все більше інтересу до об'єктів компанії з боку інвесторів і потенційних клієнтів. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК Crystal Avenue (Петропавлівська Борщагівка, Київ),

  • ЖК «Щасливий» (Петропавлівська Борщагівка, Київ),

  • ЖК «Щасливий» PLATINUM (Львів).

Спеціальні фінансові програми розстрочки дозволяють клієнтам придбати бажану квартиру на вигідних умовах. Компанія також реалізує проекти розробки дизайну і проведення ремонтних робіт «під ключ». Клієнти мають можливість придбати саме ту квартиру, про яку вони мріяли.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом