ТММ

Заснований в 1992 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Регіони діяльності: Київ

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис ТММ

СК «ТММ»: повний перелік якості.

Опис

Будівельна компанія «ТММ» є девелоперською компанією повного циклу. Компанія була заснована в 1994 році в м Київ. За час професійного розвитку компанія стала однією з провідних будівельних компаній України.

Основним напрямком діяльності компанії є будівництво житлових будинків і комплексів в системі «під ключ». Також компанія реалізувала ряд проектів будівництва об'єктів торгово-офісного та промислового призначення. Сервісний департамент компанії здійснює обслуговування об'єктів після передання їх в експлуатацію. Це є однією з переваг представленості компанії на будівельному ринку Києва і області. Крім столичного регіону, компанія реалізувала ряд проектів житлового та комерційного будівництва в інших містах України (Харків, Житомир, Херсон) та АР Крим.

Основними параметрами і принципами успішної діяльності компанії на будівельному ринку є:

  • розширення сегментів діяльності компанії (охоплення нових сегментів ринку);

  • розширення асортименту проектів (використання нових технологій із застосуванням інновацій в питаннях проектування, будівництва та благоустрою нових об'єктів);

  • професіоналізм колективу компанії (розвиток підвищення кваліфікації співробітників);

  • порядність і результативність пропонованих послуг (прозорість і відкритість клієнтам);

  • якість, цілісність і чіткість операцій з нерухомістю.

Діяльність

За роки успішного існування на будівельному ринку України компанія досягла значного результату: реалізовано понад 30 проектів будівництва об'єктів різного класу і рівня складності, що сумарно становить близько 700 тис. кв. м побудованої нерухомості.

Компанія прагне створювати унікальні проекти, що відповідають сучасним вимогам суспільства, забезпечити максимальну відповідність об'єктів принципу «ціна-якість», забезпечити максимально комфортну і актуальну інфраструктуру створюваних об'єктів. Компанія першою в Україні почала створювати об'єкти нерухомості класу «делюкс» в м. Харків. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Сонячна брама» (Київ),

  • ЖК Geen Town (Харків),

  • ЖК «Авіатор» (Харків),

  • ЖК «Карат» (Харків).

Будівельна компанія «ТММ» динамічно розвивається, вносячи відчутний внесок у розвиток будівельної індустрії України. Основний орієнтир при будівництві нових об'єктів житлової нерухомості - високі стандарти якісного рівня життя. Це дозволило компанії досягти статусу надійного забудовника, і отримати довіру клієнтів.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом