Strakhovskyi Group

Заснований в 2011 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:6 будинків будується в 3 ЖК

Регіони діяльності: м. Буча

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

більше 2 років

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Strakhovskyi Group

Strakhovskyi Group: новобудови із новим рівнем якості життя

Strakhovskyi Group — девелопер, заснований у 2011 році. За 13 років діяльності компанія побудували та здала в експлуатацію 72 тис. квадратних метрів площі та 9 готових будинків. Основними регіонами діяльності компанії є ближні передмістя Києва — Ірпінь та Буча.

Девелопер Strakhovskyi Group спеціалізується на будівництві житлових комплексів з нуля. При реалізації проектів будівельна компанія втілює передові ідеї сучасності, створюючи концепції, які робитимуть життя ще комфортнішим. Втілити у життя ці ідеї дозволяють концепції “Місто у місті” та “Розумний дім”. Засновник компанії – Страховський Андрій Андрійович, який є депутатом Ірпінської міської ради.

Діяльність

У портфелі забудовника Strakhovskyi Group є кілька ЖК комфорт-класу. Популярність здобули й таунхауси, розташовані в Бучі. Всі проекти забудовник зводить за монолітно-каркасною технологією будівництва, яка дозволяє зводити багатоквартирні будинки за короткий термін. Переважно будівлі у всіх житлових об'єктах мають середню висотність — 10-14 поверхів.

Купити квартиру можна в одному з найпопулярніших проектів від забудовника:

Новини та умови розстрочки ви знайдете на офіційному сайті девелопера. З відгуками можна ознайомитись на спеціалізованих форумах.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом