Novosell Invest

Заснований в 2011 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:1 будинок будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: м. Ірпінь

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Novosell Invest

БК Novosell Invest: футуризм Ірпеня.

Опис

Будівельна компанія Novosell Invest була заснована в 2011 році в м. Ірпінь. Компанія є компанією повного циклу створення об'єктів нерухомості. Основним видом діяльності є будівництво житлової і комерційної нерухомості. Також, співробітниками компанії здійснюється розробка концепцій майбутніх об'єктів, здача в експлуатацію та продаж зведених об'єктів нерухомості.

Основними перевагами компанії на будівельному ринку Київської області є:

  • висока якість об'єктів нерухомості;

  • кількість реалізованих проектів, дотримання термінів реалізації (надійність забудовника);

  • привабливі фінансові програми і акції.

Незважаючи на молодий вік, компанії вдалося сформувати позитивний імідж надійного девелопера і привернути увагу власників і потенційних клієнтів. Багатоквартирні житлові будинки та комплекси, таунхауси, що зводяться компанією Novosell Invest мають вигідні відмінні риси:

  • доступність і різноманітність варіантів;

  • розумність (продуманість) і якість житлових об'єктів і інфраструктури;

  • зручність, безпека і свіжість місця розташування (курортні зони Ірпеня).

Діяльність

Всі реалізовані проекти компанії відповідають запитам і вимогам клієнтів, а також найвищим стандартам комфортного європейського способу життя. За роки успішної представленості на будівельному ринку регіону, компанія реалізувала будівництво 6 об'єктів житлової нерухомості преміум-класу. Більше 20 тис. кв. м комфортного житла роблять комфортним кожен новий день для більш ніж 200 сімей.

На різних етапах будівництва знаходяться об'єкти сумарна площа яких становить понад 25 тис. кв. м. Їх реалізація, найближчим часом, дозволить компанії Novosell Invest збільшити кількість щасливих і вдячних власників і надати їм новий якісний рівень комфортного життя біля столиці. Деякі з реалізованих об'єктів нерухомості компанії:

  • ЖК SKY (Ірпінь),

  • ЖК EcoVillage (Ірпінь),

  • ЖК «Матроскін» (Ірпінь),

  • ЖК «Пушкінський квартал» (Ірпінь).

Будівельна компанія Novosell Invest, крім житлової нерухомості, пропонує на ринку цікаві проекти комерційної нерухомості, що розширює спектр послуг компанії та зміцнює статус надійного та відповідального забудовника Київської області.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом