M Group Development

Заснований в 2010 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис M Group Development

Будівельна компанія M Group Development: сміливі ідеї проектів.

Опис

Компанія M Group Development заснована в м. Івано-Франківськ у 2010 році. Спочатку компанія вийшла на ринок Західної України під брендом «Мельник». Вже за перші роки роботи на будівельному ринку, компанією були реалізовані сміливі проекти будівництва споруд житлового та нежитлового призначення, що дозволило завоювати довіру партнерів і клієнтів.

У сучасному вигляді, компанія M Group Development - одна з кращих будівельних компаній регіону, яка створює унікальні об'єкти, що стали окрасою міста. Створюючи свої житлові комплекси, компанія стрімко рухається вгору в рейтингу будівельних компаній України, а також розширює географію власних проектів на країни Європи, щоб продемонструвати високий рівень послуг по зведенню сучасних багатофункціональних і комфортних для проживання жилих будинків і комплексів на міжнародному рівні.

Діяльність

У створенні своїх об'єктів компанія активно використовує інновації в плануванні, створюючи будівлі поліпшеного типу з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями і новітніми трендами в архітектурі.

Завдяки швидким темпам будівництва, якості готових об'єктів, високому рівню обслуговування клієнтів, компанія утримує лідерство серед забудовників житлових будинків в Івано-Франківську. Зупинятися на досягнутому працівники компанії не мають наміру, успішно реалізуючи підготовку проектів в інших містах України (Київ, Львів, Рівне, Житомир) та за кордоном (Жешув, Польща). Кожен з готових об'єктів будівництва компанії по-своєму унікальний і заслуговує на увагу. Деякі з них:

  • будинок клубного типу «Статус» (Івано-Франківськ),

  • ЖК RIVER PARK (Івано-Франківськ),

  • житловий будинок Shevchenko I (Івано-Франківськ),

  • мікрорайон «Європейський city» (Івано-Франківськ).

Міжнародна будівельна компанія M Group Development безупинно розширює горизонти власного бізнесу, створюючи унікальні проекти, що були відмічені численними галузевими преміями і завоювали довіру населення. Все це стало можливим завдяки відповідності основним принципам роботи компанії на будівельному ринку України. Основні з цих принципів: професіоналізм, якість, зручність і універсальність.

Компанія впевнено рухається вперед у своєму розвитку, має амбітні плани і готова дивувати будівельний ринок України і світу реалізацією сміливих ідей нових об'єктів нерухомості.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом