Гефест

Заснований в 1997 році

Oб'єкти:11 ЖК на сайті

Будується:12 будинків будується в 8 ЖК

Регіони діяльності: Одеса

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Гефест

БК «Гефест»: погляд у майбутнє.

Опис

Будівельна компанія «Гефест» була заснована в 1997 році в м. Одеса. Метою діяльності компанії на українському ринку нерухомості, завжди були і залишаються, задоволені клієнти.

Професійний колектив дозволяє компанії бути потужною будівельною організацією, представленою на міжнародному рівні, гарантувати якість об'єктів, що зводяться, користуватися довірою партнерів (місцевих і іноземних інвесторів).

Компанія має власну сучасну матеріально-технічну базу, організації по виробництву і обробці будівельних матеріалів (виробництво бетону, алюмінієвих і металопластикових виробів і конструкцій, виготовлення декоративних будівельних елементів тощо). Це дозволяє компанії забезпечувати повний цикл будівельних і спеціальних робіт, а значить - чітко дотримуватися планових строків будівництва і введення готових об'єктів.

Діяльність

За понад 20 років успішної роботи на ринку будівництва нерухомості України компанією було реалізовано безліч проектів житлової і комерційної забудови: житлові комплекси і будинки, торговельні та офісні центри, ресторани, адміністративні будівлі стали окрасою Одеси, Севастополя, Ялти, Маріуполя та Києва. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК «АПОЛЛОН» (Одеса),

  • ЖК «АПАРТ-КОМПЛЕКС« КАЛІПСО »(Одеса),

  • ЖК «ПОСЕЙДОН» (Одеса),

  • ЖК «КОРФУ» (Одеса).

БК «Гефест» піклується про комфорт своїх клієнтів. Розвинена актуальна інфраструктура, ігрові зони для дітей, спортивні майданчики, арт-об'єкти та інші невід'ємні атрибути сучасного життя гарантують комфорт і затишок для жителів будинків, зведених компанією.

Об'єкти компанії покликані прикрасити місце, де вони побудовані. Сміливий дизайн, сучасні планування квартир, унікальний декор високо оцінені вдячними клієнтами компанії.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом