Гефест

Заснований в 1997 році

Oб'єкти:11 ЖК на сайті

Будується:12 будинків будується в 8 ЖК

Регіони діяльності: Одеса

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Гефест

БК «Гефест»: погляд у майбутнє.

Опис

Будівельна компанія «Гефест» була заснована в 1997 році в м. Одеса. Метою діяльності компанії на українському ринку нерухомості, завжди були і залишаються, задоволені клієнти.

Професійний колектив дозволяє компанії бути потужною будівельною організацією, представленою на міжнародному рівні, гарантувати якість об'єктів, що зводяться, користуватися довірою партнерів (місцевих і іноземних інвесторів).

Компанія має власну сучасну матеріально-технічну базу, організації по виробництву і обробці будівельних матеріалів (виробництво бетону, алюмінієвих і металопластикових виробів і конструкцій, виготовлення декоративних будівельних елементів тощо). Це дозволяє компанії забезпечувати повний цикл будівельних і спеціальних робіт, а значить - чітко дотримуватися планових строків будівництва і введення готових об'єктів.

Діяльність

За понад 20 років успішної роботи на ринку будівництва нерухомості України компанією було реалізовано безліч проектів житлової і комерційної забудови: житлові комплекси і будинки, торговельні та офісні центри, ресторани, адміністративні будівлі стали окрасою Одеси, Севастополя, Ялти, Маріуполя та Києва. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК «АПОЛЛОН» (Одеса),

  • ЖК «АПАРТ-КОМПЛЕКС« КАЛІПСО »(Одеса),

  • ЖК «ПОСЕЙДОН» (Одеса),

  • ЖК «КОРФУ» (Одеса).

БК «Гефест» піклується про комфорт своїх клієнтів. Розвинена актуальна інфраструктура, ігрові зони для дітей, спортивні майданчики, арт-об'єкти та інші невід'ємні атрибути сучасного життя гарантують комфорт і затишок для жителів будинків, зведених компанією.

Об'єкти компанії покликані прикрасити місце, де вони побудовані. Сміливий дизайн, сучасні планування квартир, унікальний декор високо оцінені вдячними клієнтами компанії.