Випробування на сміливість: нью-йоркську висотку обладнають незвичайним ліфтом

У нью-йоркській висотці One Vanderbilt, яка будується на Манхеттені, збираються відкрити повністю прозорий ліфт, який піднімається по зовнішній стороні хмарочоса.

Як повідомляє CNN Travel, скляний ліфт буде підніматися на висоту понад 350 метрів. Крім ліфта на висоті 324 метрів розмістять прозорий балкон. Обидва атракціони будуть безкоштовні і всі відвідувачі One Vanderbilt зможуть перевірити себе на сміливість.

Будівництво хмарочоса обійшлося в $3,3 млрд. Після того, як його зведуть, висота досягне 427 метрів, це буде четверте з найвищих будівель в Нью-Йорку. Його відкриття запланували на жовтень цього року. Влада міста запустила цілу програму по залученню туристів, які стали менше відвідувати мегаполіс через пандемію.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в Нью-Йорку хочуть побудувати найдовший хмарочос в світі: його довжина складе рекордні 1200 метрів. Проєкт буде носити назву The Big Bend. При цьому, говорячи про рекордну довжину будівлі, не варто мати на увазі його висоту. Весь секрет у тому, що вона буде мати форму арки.

Коментарі

20т