В Одесі суд розірвав договір щодо масштабного будівництва в мікрорайоні Черемушки

В Одесі Господарський суд розірвав договір будівництва ЖК Грін парк у житловому масиві Черемушки. Таким чином було задоволено позов комунального підприємства Міське капітальне будівництво.

Також, згідно з рішенням суду, будівельна компанія "Забудова" має виплатити комунальному підприємству близько мільйона гривень, передає Думська.

Як наголошується, в 2016 році сторони підписали договір, згідно з яким забудовнику надали земельну ділянку, на якому мали звести житловий комплекс. Будівельну компанію також забезпечили усіма необхідними для будівництва дозвільними документами. У свою чергу "Забудова" повинна була залучити інвестиції і почати будувати ЖК. Але будівельні роботи незабаром зупинилися, ледь розпочавшись, а забудовник почав накопичувати борги.

В результаті комунальне підприємство змушене було звернутися до суду. Крім того, будівництво житлового комплексу було заплановано на місці кількох багатоповерхівок, що викликало невдоволення з боку місцевих жителів. Вони стверджують, що будівельники знесли їх гаражі і організували проїзд будівельної техніки через їх двори, що викликало додаткове обурення з боку одеситів.

Відзначимо, що масштабне будівництво повинно було відбуватися на вулицях Комарова, Героїв Крут, Маршрутної та Сибірської.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в Києві суд зобов'язав знести багатоповерховий житловий будинок по вулиці Августина Волошина, що в Солом'янському районі, який був побудований з грубими порушеннями законодавчих та будівельних норм.

Коментарі

11.7т