У кооператива забрали землю під Києвом, на якій планували побудувати багатоповерхівку

Прокуратура Київської області довела в суді незаконність рішення ОбухівськоЇ міськради щодо виділення земельної ділянки понад 1 га і вартістю 4,1 млн гривень будівельному кооперативу для зведення багатоквартирного будинку.

Про це у понеділок, 20 липня, повідомили в пресслужбі правоохоронних органів.

"Встановлено, що Обухівська міська рада не мала правових підстав безкоштовно і за процедурою проведення земельних торгів відводити зазначену земельну ділянку у власність кооперативу, оскільки відповідно до вимог чинного житлового законодавства, відповідач не підпадає під ознаки житлово-будівельного", - підкреслили в прокуратурі, додавши, що землевпорядна документація щодо відведення землі розроблена з порушенням положень закону про містобудівну діяльність.

В результаті Господарський суд Київської області задовольнив позовні вимоги органів прокуратури про визнання недійсними рішення Обухівської міської ради. Землю повернули державі.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, прокуратура допомогла повернути у власність держави землі так званого "Біличанського лісу" площею 5,8 га і вартістю понад 51 млн гривень.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

80

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом