У Бостоні продали неймовірно вузький будинок за завищеною ціною. фото

В американському Бостоні продали найвужчий будинок у місті (завширшки всього у 3 метра) за $1,25 млн, що перевищило запитувану вартість.

Як повідомляє Mansion Global, угоду про купівлю підписали вже через два тижні, після того як було опубліковане оголошення про продаж. Як уточнили ріелтори, за цей час їм надійшли кілька пропозицій, в результаті будинок дістався родині з двома маленькими дітьми, які відвідують місцеву школу.

Будинок був побудований у 1862 році. Згідно з розповіддю місцевих жителів, тутешньої землею володіли два брата, і коли один пішов на війну, інший почав активно її забудовувати. Після повернення додому військовий через помсту звів між будинками вузький будинок, щоб він закривав світло у вікнах сусідів.

З огляду на особливу конструкцію будівлі, для кухні зібрали під замовлення спеціальні меблі. Тут також є дві спальні, а з верхніх поверхів таунхауса відкривається краєвид на Атлантичний океан. На підлозі у будинку постелений паркет.

Агенти, які займаються продажем нерухомості, відзначають зростання цін на ринку за останні три місяці. В цілому за рік приріст склав 117%. Середня ціна будинків у Бостоні – близько $1,45 млн.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, у Лондоні продають дуже вузький таунхаус, ширина якого не перевищує 4-х метрів. Розташовується будинок в районі Кенсінгтон на площі в 147 "квадратів". Бажаючі можуть придбати цю будівлю за 1,7 млн фунтів стерлінгів – близько 2,37 млн доларів.

Коментарі

18.1т