Офіс Генпрокурора повернув у власність Міноборони нерухомість на 24 млн гривень

Північний апеляційний господарський суд 15 липня повернув у право власності Міністерства оборони нерухомість вартістю понад 24 млн гривень, розташованої біля Міжнародного аеропорту у Львові.

Про це повідомили в пресслужбі Офісу генерального прокурора.

"Зазначене майно належить до основних фондів одного з державних підприємств Міністерства оборони України, основним напрямком діяльності якого є будівництво об'єктів нерухомості для державних потреб", - розповіли в прес-службі.

Прокурори довели, що відчуження відбулося за недійсним правочином, з порушенням встановленого законодавством порядку продажу державної власності, без згоди оборонного відомства.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, Міністерство оборони і Офіс генерального прокурора повернули в державну власність земельну ділянку в Дарницькому районі Києва.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

5.7т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом