Оприлюднено новий проєкт забудови Микільської Слобідки. Відео

Володимир Гришенко
31.12.2021 14:00

1 хв

Представлено новий проєкт забудови набережної в районі Микільської Слобідки, який був розроблений архітектурною компанією AIMM.

Як повідомляє "Київ.Media", замовила проєкт компанія "Нова Слобідка", яка є замовником будівництва. Новий житловий комплекс називатиметься SkyWaves.

На візуалізації показано три висотки. Також видно, як буде проведено реконструкцію набережної. На візуалізації також показано, що один із будинків знаходиться на ділянці за адресою Микільсько-Слобідська, 7-9. Тут раніше планувалося звести три 25-поверхівки, будівництво яких викликало велике обурення у місцевих жителів. Досить часто відбувалися сутички із представниками будівельної компані. Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що влада міста має намір розглянути питання щодо викупу земельної ділянки у забудовника.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, ділянки розташовані в межах території пам'ятки ландшафту та історії місцевого значення, згідно з наказом Мінкульту. Тим не менш, ДАБІ видала замовнику - ТОВ "Нова Слобідка" дозвіл на виконання будівельних робіт з будівництва житлових будинків та підземного паркінгу без погодження з органом охорони культурної спадщини.

У Держінспекції архітектури та містобудування повідомили, що компанію "Фундамент проєкт" за розробку проєкту будівництва ЖК на Микільсько-Слобідській оштрафували за порушення містобудівного законодавства.

Замовник "Нова Слобідка", виконуючи розпорядження ДІАМ, приступила до вивезення техніки та матеріалів з ділянки.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Коментарі

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом