До іпотечної програми Кристалбанку приєднався клубний будинок Olegivskiy

Команда Нерухомі 17.02.2022 16:13 PR матеріал

1 хв

До іпотечної програми Кристалбанку "Житло в кредит" приєднався ще один об'єкт групи компаній DIM – клубний будинок Olegivskiy.

Про це повідомили у пресслужбі забудовника.

У девелопера уточнили, що у партнерській програмі Кристалбанку вже беруть участь житлові комплекси Lucky Land та Метрополіс. Для інвесторів тут діють свої умови: термін кредитування від одного до 20 років, сума кредиту від 100 тисяч до 15 млн. Початковий внесок від 30%. Комісія за надання кредиту – 1% суми кредиту.

Докладніше про умови кредитування можна дізнатися у відділі продажу Olegivskiy, який знаходиться на Верхньому Валу, 10 або ж на сайті Кристалбанку.

Як раніше повідомлялося, забудовник оголосив про впровадження продукту DIM Ipoteka, що входить до презентованої програми DIM Finance. Для зручності клієнтів, ДК DIM збирається розширити кількість банків-партнерів та збільшити кількість житлових комплексів, що беруть участь.

Девелопер заявив про запуск клубного будинку бізнес-класу Olegivskiy по вулиці Олегівській, 36 у Подільському районі Києва у листопаді минулого року. Він може похвалитися дизайнерським лобі, обладнаними підземним паркінгом, двором без машин, фітнес-зоною, власною пральною, вуличним каміном на даху та багатьом іншим.

Oб'єкти:

Забудовники:

Автор:

Команда Нерухомі

Редакція

Досвідчені експерти у сфері юриспруденції, містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Вони спеціалісти з багатолітнім досвідом роботи в державних структурах, відповідною освітою та знаннями, які вирішили приєднатись до проєкту, щоб допомогти оздоровити ринок нерухомості.

Усі статті автора

Коментарі

171

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом