DIM Group

7 ЖК на сайті

Заснований в 2014 році

Новобудови DIM Group

БК DIM Group: унікальна філософська концепція будівництва.

Опис

Будівельна компанія DIM group представлена ​​на столичному ринку нерухомості з 2014 року. У сучасному вигляді це група компаній, що забезпечують повний цикл проектування і будівництва ексклюзивних житлових комплексів. Висококваліфікована команда дозволяє компанії реалізовувати проекти будівництва об'єктів нерухомості будь-якого класу і рівня складності.

Компанія не боїться реалізовувати сміливі ідеї. Завдяки цьому побачили світ житлові комплекси у вигляді екосфер з облаштованими парками, дитячими та спортивними зонами, освітніми установами. Об'єкти компанії створені в системі «під ключ», також компанія надає широкий ряд сервісів по управлінню об'єктами житлової та комерційної нерухомості, введених в експлуатацію.

У проектах реалізації об'єктів будівництва нерухомості житлового призначення компанія керується принципом TECHUMANITY. В основі цього принципу закладена філософська концепція розвитку технологій з точки зору їх абсолютної цінності для сучасної людини і суспільства в цілому. Основними перевагами даного підходу є:

  • вивчення потреб і побажань потенційних клієнтів;

  • відповідність матеріалів і технологічних підходів в будівництві очікуванням майбутніх власників;

  • дизайнерські рішення, які виділяють об'єкти компанії на ринку нерухомості столиці;

  • турбота про кожну людину, його потреби і переваги;

  • застосування підходу TECHUMANITY на кожному етапі створення об'єктів нерухомості будь-якого рівня складності і класу.

Діяльність

За роки успішної професійної діяльності компанія реалізувала 8 складних технологічних проектів будівництва об'єктів нерухомості житлового призначення. Сумарно це склало більше 850 тис. кв. м площі житла в Києві та Київській області. Деякі з реалізованих проектів будівництва компанією DIM group:

  • ЖК Park Lake City (Київ),

  • ЖК А136 Highlight House (Київ),

  • ЖК «Метрополіс» (Київ),

  • ЖК «Соборний» (Київ).

Неординарність і привабливість зведених об'єктів компанії викликає інтерес у жителів Києва та відзначено великою кількістю галузевих нагород. Наприклад, компанія володіє престижними нагородами «Лідер року 2017» і «Девелопер року 2017».

* обов'язкові для заповнення поля

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом