Кабмін виділить 250 млн на нове житло для ветеранів АТО

Кабінет Міністрів України на засіданні 8 липня прийняв розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла переселенцям, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це заявив глава уряду Денис Шмигаль.

За його словами, розпорядження передбачає виділення 250 млн грн для придбання житла для 219 ветеранів.

"Уряд продовжує програму підтримки ветеранів війни на Донбасі. Минулого тижня ми виділили фактично 300 млн грн на житло для наших ветеранів. У ці вихідні ми вшанували пам'ять загиблих під час боїв за визволення Слов'янська та Краматорська шість років тому", - сказав прем'єр.

Він також зазначив, що сьогоднішнє рішення уряду так само стосується і тих, "хто зі зброєю в руках захищав Україну, її незалежність, цілісність і, власне, свої будинки".

"Йдеться про 219 переселенців, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції. Для цих військових ми сьогодні виділимо майже 250 млн грн. Ці кошти так само будуть спрямовані на те, щоб наші ветерани змогли отримати власне житло і комфортні умови проживання", - заявив Шмигаль.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів, 248 млн грн будуть спрямовані у 24 області та Київ.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, влада Луганської області збирається побудувати містечко для переселенців недалеко від Сєвєродонецька.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

5.9т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом