Візуалізацію станцій метро у Дніпрі від Zaha Hadid Architects злили в інтернет. Фото

Архітектурне бюро Zaha Hadid Architects розробило проєкти кількох станцій метро в Дніпрі, візуалізація яких "просочилася" в інтернет.

Урбаністи з Progressive Dnipro на своїй сторінці в Instagram опублікували візуалізацію входів і виходів станцій "Центральна", "Театральна" та "Музейна". Стверджується також, що це не остаточний варіант, і затверджений проєкт можливо буде відрізнятись від того, що сьогодні представлено на ескізах.

Як відомо, мер Дніпра Борис Філатов ще у 2018 році уклав договір з британським бюро Zaha Hadid Architects про призначення архітектора на будівництво міського метрополітену. Завершити будівництво планують у 2024 році.

Сьогодні підземка в Дніпрі – найменша у Європі. Вона налічує всього шість станцій. Однак метро збираються істотно продовжити, таким чином його довжина перевищить 11 км.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, між тим в Києві уряд розпорядився завершити будівництво метро від станції "Сирець" на масив Виноградар. Згідно з постановою Кабміну, підряднику виплатять 95% вартості зазначених за контрактом робіт на термін не більше 34 місяців, замість 24.

Коментарі

10.8т