У КМДА видали містобуди на будівництво ТРЦ на місці ринку на Петрівці

Володимир Гришенко
13.12.2021 13:52

1 хв

Департамент містобудування та архітектури КМДА видав містобуди для будівництва торговельно-розважального комплексу на місці книжкового ринку на Петрівці.

Згідно з документами, будівництво проходитиме на ділянці площею 4,46 га, гранично допустима висота будівель тут – 45 метрів. У разі, якщо будівлі будуть вищими, тоді необхідно буде отримати погодження з Міноборони та Державіаслужбою, передають "Наші Гроші".

ТОВ "Книжковий ринок" отримало землю в оренду у 2007 році на 5 років для будівництва експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу з поетапним знесенням будівель та споруд ринків та благоустроєм прилеглих територій. 2012 року договір було поновлено ще на 15 років. Згідно з чинним генпланом, ділянка знаходиться в межах історичного ареалу, тому проєктну документацію необхідно розробляти з урахуванням закону "Про охорону культурної спадщини" з отриманням дозволу у Мінкульті.

Забудова зазначених 4,46 га передбачена докладним планом території, затвердженим 14 липня 2016 року. За даними містобудів, сьогодні на ділянках розташований комплекс будівель загальною площею 8593 кв.

Власником ТОВ "Книжковий ринок" є шведська компанія "Стадсіс АБ" відомого девелопера Вагіфа Алієва.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, минулого місяця стало відомо, що компанія Stadsis AB розпочала проєктування нового торгового центру на місці книжкового ринку, яке триватиме близько шести місяців. Проєктувальники пообіцяли врахувати інтереси всіх сторін та відкрити сучасний книжковий ринок у новому ТРЦ.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Коментарі

6.2т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом