Скандальне будівництво у Пущі-Водиці: Кличко пообіцяв демонтувати паркан

У Києві комунальники у вівторок, 22 червня, приступили до демонтажу будівельного паркану на ділянці лісу у Пущі-Водиці.

Про це написав мер столиці Віталій Кличко у себе в Facebook.

За словами очільника міста, забудовник без необхідних дозвільних документів вирішив прокласти дорогу у лісі для проїзду важкої будівельної техніки, чим викликав обурення з боку місцевих жителів і представників громадських організацій.

"В оренду цю ділянку віддали ще у 2007 році терміном на 15 років. У 2015 році міська влада ухвалила рішення розірвати достроково договір оренди. Але землекористувач оскаржив це рішення у судах, змусивши міську владу видати містобудівні умови і обмеження", – нагадав мер.

Кличко пообіцяв, що міські служби демонтують паркан, який, до слова, захищають молодчики. Київрада знову спробує розірвати договір оренди, який закінчується у 2022 році.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в Голосіївському районі Києва у Пущі-Водицькому лісництві на в'їзді у 110 квартал 14 червня почали встановлювати будівельний паркан під ще один житловий комплекс, знищуючи при цьому зелені насадження. Прибулі на місце поліцейські розпорядилися не заважати забудовникові.

У 2007 році 21 гектар землі на вулиці Лісозахисній, 17 віддали фірмі "Продмарт" в оренду на 15 років. Тоді в Генплан внесли зміни і ділянку перевели з території рекреаційного призначення в садибної житлової забудови. У 2015-му Київрада вирішила розірвати договір оренди з "Продмартом". Однак ділянку так і не передали Пуща-Водицькому лісництву – на кадастровій карті так і залишилося призначення ділянки під забудову.

Згідно з даними YouControl, власниками ПП "Продмарт" значаться Вадим П'ятецький і ТОВ "Інтеко ВК". Останню компанію ЗМІ пов'язують з колишнім народним депутатом Дмитром Андрієвським.

Коментарі

18.2т