Глава Мінцифри розповів про популярність е-системи у сфері будівництва

Володимир Гришенко
20.12.2021 15:26

1 хв

Майже за півтора роки роботи Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва її відвідало 1 млн осіб.

Про це у понеділок, 20 грудня, написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у себе у Facebook.

За його словами, найбільш популярними розділами стали картки з розміщенням будівельних об'єктів та реєстри, зокрема декларативні та дозвільні документи.

"Цими і не тільки даними вже користуються журналісти та громадські активісти для моніторингу забудови, організації, що створюють сервіси на основі відкритих даних, і які цікавляться тим, що будують у їхньому місті", - зазначив глава Мінцифри.

Він також зазначив, що для роботи в системі авторизовано всі види користувачів: архітектори, технічні інвентаризатори, інженери, спеціалісти органів контролю та присвоєння адрес. На порталі можна знайти інформацію про видані дозволи, акти готовності, відомості про технічну інвентаризацію та багато іншого.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, до е-системи у сфері будівництва внесли вже близько 130 тисяч об'єктів, 590 тисяч документів та подали 40 тисяч заяв на отримання будівельних послуг.

За словами голови Мінрегіону Олексія Чернишова, диджиталізація будівельної галузі – є одним з найважливіших елементів реформи містобудування, оскільки з її допомоги можна істотно зменшити корупційні ризики.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Коментарі

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом