Чернишов розповів, на якому етапі зараз знаходиться законопроєкт про реформу містобудування

Доопрацювати законопроєкт щодо реформи державного регулювання у сфері містобудування будуть у профільному комітеті Верховної Ради.

Про це заявив міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, передає пресслужба відомства.

За словами міністра, після того, як комітет доопрацює проєкт закону, його зареєструють у парламенті і розглянуть народні депутати. Чернишов підкреслив, що представлена недавно концепція законопроєкту є результатом співпраці на базі Мінрегіону за участю парламентаріїв, Асоціації міст України, Офісу простих рішень і результатів, Конфедерації будівельників України, представників будівельного ринку та експертного середовища.

"Розумне регулювання, як ключовий підхід запропонованої концепції, має створити необхідні умови для конкурентного та прозорого ринкового середовища, дерегуляції та автоматизації послуг і, як наслідок, подолання системної корупції в цій сфері. Проєкт закону про реформування державного регулювання в сфері містобудування буде доопрацьовано комітетом Верховної Ради України з метою прийняття в найкоротші терміни", – сказав Чернишов.

Координаційна рада з вирішення проблемних питань у сфері містобудування погодила концепцію проєкту Закону України та прийняла рішення рекомендувати профільному комітету Ради створити робочу групу з доопрацювання. До складу робочої групи мають увійти народні депутати – члени комітету, представники Мінрегіону та Мінціфри.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, заступник голови комітету з питань містобудування Олена Шуляк в одному з останніх своїх інтерв'ю розповіла, що доопрацювати законопроєкт про реформу містобудування мають до кінця весни і вже в червні за нього будуть голосувати у Верховній Раді.

Коментарі

5.5т