Архітектори розробили онлайн-конструктор для відновлення Київщини

Архітектурне бюро balbek bureau розробило онлайн-конструктор RE: Ukraine Villages, який можна використовувати при відновленні житла.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Зазначається, що новий інструмент суттєво спрощує відновлення сільських будинків у Київській області та робить його більш доступним. До того ж, конструктор можна буде використовувати для проєктування нових будинків. Конструктор пропонує для вибору більш ніж 211 мільйонів унікальних конфігурацій будинків.

"Тисячі сільських будинків поки що пошкоджені або зруйновані. Такі проєкти як онлайн-конструктор від balbek bureau значно спростить процес відновлення будинків та заощадить кошти потерпілим. Розраховуємо, що такі цифрові рішення у поєднанні із запуском механізму компенсації за пошкоджене та знищене житло допоможуть прискорити процес відновлення вже цього року повернути сотні тисяч українців додому", - наголосив віцепрем'єр Кубраков.

Передбачається, що після проходження необхідних кроків в онлайн-конструкторі користувач отримує готову інструкцію, яка включатиме ізометрію, плани, креслення, розгортки фасадів та технічний опис.

За наявності необхідного фінансування, balbek bureau планує додавати в проєкт нові області. Дослідження прибудинкових територій, конфігурацій будинків, на основі якого було створено конструктора, здійснювалося balbek bureau в рамках експедиції 17 деокупованими селами Київщини.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості України, раніше бюро balbek bureau розробило проєкт модульних будинків для тимчасового проживання українців, які втратили своє житло через обстріл російських військ. Проєкт носить назву "RE:UKRAINE/refuge houses protect", його автори проаналізували світовий досвід розробки, будівництва та утримання селищ для тимчасового проживання.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

971

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом