Документи ЖК Uno City House

Київ Шевченківський р-н

вул. Олени Теліги, 25

ЖК Uno City House

Консультація юриста

Замовити

Дата оновлення 16.09.2021

Документи на землю

Земельна ділянка

Кадастровий номер: 8000000000:91:031:0033

Цільове призначення: 02.10 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури

Вид використання: для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісними і торговельними приміщеннями та підземним паркінгом

Категорія земель: землі житлової та громадської забудови

Форма власності: комунальна

Площа: 0.2803 га

Місце розташування: м. Київ, Шевченківський р-н, вулиця Олени Теліги, 25

Коментар експерта

Вид цільового призначення земельної ділянки та вид використання відповідає намірам забудови. Іншими словами, це місце передбачає будівництво житлового комплексу.

Землекористування

Орендар: ТОВ “ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ОБРІЙ" (ЄДРПОУ 39556547)

Орендодавець: Київська міська рада (ЄДРПОУ 22883141)

Договір оренди, серія та номер: 2888, виданий 16.07.2018, видавник: Литвин А.С., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Строк дії: 16.07.2023, з правом пролонгації, з правом передачі в піднайм (суборенду).

Державна реєстрація речового права (в державному реєстрі прав): 16.07.2018.

Рішення Київської міської ради від 15.02.2018 № 180/4244 “Про передачу земельної ділянки ТОВ “ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ОБРІЙ" для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісними і торговельними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Олени Теліги, 25 в Шевченківському районі м. Києва".

Коментар експерта

Замовник будівництва є належним користувачем земельної ділянки, що зменшує інвестиційні ризики в будівництво.

Документи на будівництво

Містобудівна документація

Відповідно до Генплану функціональне призначення земельної ділянки - територія житлової багатоповерхової забудови.

Містобудівні умови та обмеження від 07.08.2018 № 743 Завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісними і торговельними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Олени Теліги, 25 в Шевченківському районі м. Києва.

Коментар експерта

Функціональне призначення відповідає намірам будівництва, що знижує ризики інвестування.

Право на виконання будівельних робіт

Дозвіл на будівельні роботи від 22.03.2019 № ІУ 113190810110 Завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісними і торговельними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Олени Теліги, 25 в Шевченківському районі м. Києва.

Загальна площа об'єкта: 21878.32 кв.м; Кількість поверхів:25; Кількість квартир: 263; Загальна площа квартир: 14884.5 кв.м.

Коментар експерта

Дозвіл відповідає заявленому девелопером об’єкту будівництва.

Повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи:

- від 03.03.2020 № ІУ 123200630388 (змінено тех.нагляд)

Орган що видав: Державна архітектурно-будівельна інспекція України

Клас наслідків: СС3

Замовник: ТОВ "Інвестиційно-Будівельна Компанія Обрій" (ЄДРПОУ 39556547)

Проектувальник: ТОВ "ГЛОБАЛ-ПРО" (ЄДРПОУ 41114729)

Технічний нагляд: Балябін Олександр Іванович (АТ 008061).

Авторський нагляд: Чепелевський Станіслав Анатолійович

Підрядник: Товариство з обмеженою відповідальністю “ГАРАНТБУДІНВЕСТ" (ЄДРПОУ 38807075).

Учасники будівництва

Генпідрядник

Оновлено: 02.06.2023

Назва

ТОВ "ГАРАНТБУДІНВЕСТ" / ЕГРПОУ: 38807075

Статус юридичної особи

Не перебуває в процесі припинення

Дата реєстрації

16.07.2013

Розмір статутного капіталу

1 000 грн

Уповноважені особи

ПЕРЕГУДА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Бенефіціари

Ковальчук Віталій Станіславович

Нерухомість та земельні ділянки

0

Замовник

Оновлено: 04.06.2023

Назва

ТОВ "ІБК ОБРІЙ" / ЕГРПОУ: 39556547

Статус юридичної особи

Не перебуває в процесі припинення

Дата реєстрації

18.12.2014

Розмір статутного капіталу

25 500 000 грн

Уповноважені особи

ПОПОВИЧ ВІКТОРІЯ В'ЯЧЕСЛАВІВНА

Бенефіціари

ВЛАСОВА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА ВЛАСОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Нерухомість та земельні ділянки

15

Введення ЖК в експлуатацію

Паспорт об'єкта

Фактори ризику

Коментар експерта

По будівництву ЖК Uno City House відсутні судові спори, документи не оскаржуються. Також відсутня інформація про відкриті кримінальні провадження.

Відхилення від ДБН та інші хитрощі забудовника

1. Девелопер презентує ЖК Uno City House як ЖК комфорт-класу:

ЖК відповідає комфорт-класу за такими параметрами:

- місцезнаходження: пішохідна доступність до зупинок громадського транспорту, станція метро Дорогожичі знаходиться на відстані 300 м; також у пішій доступності рекреаційні зони - Сирецький парк, Бабин Яр;

- ліфти. Будинок має три пасажирські ліфти (два ліфти розраховані на 400 кг, один - на 1000 кг);

- площа квартир: 2-кімнатні - від 64,12 кв.м, 3-кімнатні - від 86, 21 кв.м;

- висота стелі - 2,7 м;

- соціально-побутова інфраструктура (наявний базовий набір необхідних об'єктів в складі комплексу: магазини, кафе, салон краси, відділення банку, аптека, супермаркет).

Не відповідає комфорт класу:

- кількість квартир на поверсі - до 12 (для класу комфорт - до 10);

- кількість квартир в під'їзді/будинку - 263 (для комфорт класу - до 200);

- площа квартир: наявні 1-кімнатні - від 30 кв.м (для комфорт класу допускаеться - не менше 36 кв.м);

- фактично відсутня прибудинкова територія (гостьова парковка з розміткою). Крім того не забезпечено огорожу по периметру, охорону, пункт контролю входу на територію (шлагбаум);

- кількість машиномісць. В ЖК комфорт класу на 263 квартири має бути передбачено 131 машиномісце в підземному або критому паркінгу. В ЖК Uno City House заплановано лише 24 машиномісць в однорівневому підземному паркінгу.

Коментар експерта

Відсутність автостоянок на території ЖК та мала кількість машиномісць для мешканців будинку, у тому числі для відвідувачів офісних та торгових приміщень було б порушенням ДБН. Тому проектом передбачено розміщення автостоянок на суміжних ділянках. Експерт НЕРУХОМІ не зміг встановити про які саме “суміжні території" йде мова. Можливо забудовник має надію, що розташування в безпосередній близькості до метро Дорогожичі зменшить попит мешканців на паркомісця.

2. Площа ділянки, де здійснюється будівництво - 2803 кв.м, площа забудови будинку - 1854 кв.м. Таким чином, на прибудинкову територію залишається 949 кв.м (0,09 га). При цьому на земельній ділянці ЖК передбачено розміщення лише майданчиків для господарських цілей (як правило, це майданчики для розміщення сміттєзбірників). Всі інші майданчики (для ігор дітей дошкільного й молодшого віку, для занять фізкультурою, для відпочинку дорослого населення) проектом передбачено розмістити на суміжних територіях в межах пішої доступності. Проектом передбачено влаштування благоустрою прилеглих територій.

Коментар експерта

Враховуючи, що ЖК оточен прибудинковими територіями інших житлових будинків, про благоустрій прилеглих територій не може йти мова. А тим більше про комфортне облаштування забудовником майданчиків для ігор дітей, відпочинку, занять фізкультурою для мешканців 263 квартир ЖК Uno City. Звісно у відділі продаж Вам будуть розповідати про великий парк Бабин Яр поруч з ЖК. Поруч, але не зовсім, адже треба подолати перезавантажену магістраль, а найближчий підземний перехід, це станція метро Дорогожичі.

3. Земельна ділянка потрапляє в зону обмеженої забудови за умови безпеки польотів, тому будівництво можливе за умов погодження місця розташування та висоти об'єкта Державіаслужбою.

Коментар експерта

Експерт НЕРУХОМІ чекає відповіді від Державіаслужби.

4. Щодо пожежної безпеки, то відповідно до проекту будівництва, заїзд автотрансорту здійснюється з боку вул. Олена Теліги з можливостю обїзду навколо будинку пожежними машинами. Підїзди мають тверде покриття, яке розраховано на навантаження від пожежних автомобілів.

Скелетики у шафі або що відомо Нерухомі

1. У 2008 році на місці будівництва мав бути побудований ЖК Grand Park від Grand Idea, замовник -ТОВ “Алімпекс-Мертінгер", генпідрядник - ЗАТ “Трест Київміськбуд-5". На будівництво ЖК замовником укладено договір з “Укрсоцбанк" про здійснення кредитування будівництва в сумі 36 244 589 грн та іпотечний договір стосовно передачі майнових прав на незакінчений будівництвом об'єкт.

Протягом серпня-жовтні 2008 року забудовником було залито лише фундамент для майбутнього 25-поверъового будинку, несучі та огороджувальні конструкції підвального та 1-го поверху, та частково несучі конструкції 2-го поверху. На цьому будівництво ЖК Grand Park було зупинено , а кредит - не повернуто. У квітні 2016 року ТОВ “АЛІМПЕКС-МЕРТІНГЕР" було оголошено банкрутом. В той саме час, ЖК Grand Park посідав почесні місця у списках проблемних довгобудів столиці.

Того ж року, у об’єкта незавершеного будівництва площею 749 кв.м (недобудований ЖК Grand Park) з'явився новий власник - ІБК “Обрій", що придбав його у ПАТ “Укрсоцбанк" на відкритому аукціоні. Вказане стало підставою для відведення земельної ділянки та укладання договору оренди земельної ділянки між ІБК “Обрій" з Київською міською радою “для завершення будівництва". ЖК Grand Park не став черговим довгобудом, у 2019 було представлено оновлений проект - ЖК Uno City House.

2. ЖК знаходиться на вул.Олена Теліги, що відноситься до зони акустичного забруднення. Рівень шуму від автотранспорту становить 71-75 дБа. Згідно моніторингу міської мобільності інтенсивність руху на вул. Олени Теліги становить більше 20 001 - 30 000 авто на добу. Відповідно до санітарних норм, допустимі рівні шуму в житлових приміщеннях з 7:00 до 23:00 не повинні перевищувати 55 дБ, вночі - не більше 45 дБ. На прибудинковій території рівень шуму теж нормується: вдень він не повинен перевищувати 70 дБ, а вночі - 60 дБ.

Коментар експерта

Проживання в будинках ЖК буде комфортним лише при дотриманні під час будівництва спеціальних технологій з використанням шумоізоляційних матеріалів. Крім того, бажано обирати квартири з вікнами, що виходять на внутрішній двір.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом