ЖК Ландиш

Київська область с. Гореничі

вул. Соборна, 104 б

Заморожено

/2

+380678193018
Рейтинг
У цього ЖК поки немає рейтингу

Забудовник

481 ЖК на сайті

Київська область , с. Гореничі

Побудувати маршрут

вул. Соборна 104 б

Житомирська

10 хв 31 хв

Академмістечко

12 хв 42 хв

Святошин

12 хв 36 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Ландиш

будівництво заморожене

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

заморожено

Будинків

8

Паркінг

стоянка

Стіни

цегла

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Клас ЖК

комфорт

Поверховість

9

Технологія буд-ва

цегляна

Опалення

індивідуальне

Закрита територія

від авто та сторонніх

Про житловий комплекс

У селі Гореничі (Києво-Святошинський район) заплановано зведення житлового комплексу «Конвалія», який за всіма параметрами відповідає житлу комфорт-класу. Будинки відрізняються оригінальним оформленням дахів і яскравим колірним рішенням з використанням соковитих зелених відтінків. Архітектура не виділяється унікальністю – класичні цегляні висотки прямокутної форми, стандартні віконні прорізи і засклені балкони. Однак завдяки єдності стилю і колірного оформлення, будинки в комплексі виглядають гармонійно і вельми привабливо.

У планах забудовника створення максимально безпечного і комфортного простору для життя. З цією метою планується зробити закриту територію, вхід і проїзд на яку буде здійснюватися виключно за перепустками. У дворі також будуть встановлені камери відеоспостереження.

Розташування

Зупинка громадського транспорту розташовується в 2-ух хвилинах ходьби від будинку. Тут зупиняються маршрутні таксі та автобуси №768, 747, 727, 765. Дорога до столиці на громадському транспорті займе 30-40 хвилин.

Поруч з ЖК створені ідеальні умови для проїзду на автомобілі, адже пролягаючі поруч дороги відрізняються якісним покриттям і помірним трафіком. Поїздка до столиці на машині займе до 15 хвилин. На території ЖК для автомобілів передбачене облаштування наземного паркінгу, де свій транспорт зможуть залишати жителі і гості комплексу.

Інфраструктура

Інфраструктура навколо житлового комплексу «Конвалія» досить розвинена. Тут є загальноосвітня школа, дитячий садок, піцерія, стадіон, магазини продуктів і господарчих товарів, а також салони краси.

Згідно з проектом, на території ЖК також будуть розміщуватися об'єкти інфраструктури: спортмайданчик і дитячий ігровий комплекс, спортзал, різнопланові магазини, аптека, медичний центр, банкомати. Додатково планується ландшафтне озеленення подвір'я.

Планування і вартість житла

Житловий комплекс включає 8 дев'ятиповерхових будинків, зведення яких буде виконано по цегляній технології. Фасади будинків штукатурять і фарбують в зелені відтінки.

У квартирах передбачене індивідуальне опалення, а решта комунікацій будуть забезпечуватися централізовано.

Станом на кінець 2019 року будівництво житлового комплексу заморожено, а зв'язок з відділом продажу відсутній.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час