ЖК Космополітен

Київ Шевченківський р-н

вул. Дегтярівська, 25 а

Все продано

/4

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

566 ЖК на сайті

Київ , Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

вул. Дегтярівська 25 а

Шулявська

7 хв 22 хв

Дорогожичі

5 хв 24 хв

Лук'янівська

6 хв 14 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Космополітен

введений в експлуатацію

невідомо Початкова дата: 4 квартал 2009

все продано

Параметри

Стадія буд-ва

введений в експлуатацію

Будинків

1

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Опалення

централізоване

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

22, 24-25, 28

Стіни

цегла

Про житловий комплекс

Частина ЖК «Космополітен» (один з двох будинків) успішно здана в експлуатацію ще в 2009 році. За цей час мешканці створили комфортні умови в своїх квартирах. Друга частина комплексу знаходиться в процесі будівництва, який протікає досить повільно, але є надія, що в найближчому майбутньому вона буде введена в експлуатацію. «Космополітен» розташований в місці з ідеальною інфраструктурою і хорошою транспортною доступністю. Це саме те, що потрібно для молодих, активних і перспективних людей.

Розташування

Комплекс розташований недалеко від центру міста.

Поруч розташувалися три станції метро. До двох з них ( «Шулявська» і «Дорогожичі») можна досить швидко дійти пішки (приблизно за 20 хвилин). Також неподалік є зупинки громадського транспорту.

Технічні характеристики житла

Проект не має офіційного сайту і з огляду на те, що введення в експлуатацію було здійснено 10 років тому, в мережі досить мало інформації про технічні характеристики цього житла. Однак, відомо, що воно побудоване з використанням монолітно-каркасної технології, яка є однією з найпопулярніших будівельних методик в наш час. Стіни виконані з цегли, екологічно чистого і міцного матеріалу. Перший поверх комплексу призначений для комерційної діяльності. Тут вже сформувалася власна інфраструктура. Після введення в експлуатацію другого будинку, вона буде продовжувати активно розширюватися.

Прибудинкова територія

Комплекс має доглянутий двір з великою кількістю дерев, кущів і зручних лавок. Тут є сучасні дитячі та спортивні майданчики. Ви зможете завжди провести свій вільний час з користю прямо біля власного будинку.

Концепція житла

ЖК «Космополітен» — це сучасне, зручне житло, яке знаходиться поблизу транспортної розв'язки. Воно точно сподобається тим, хто хоче бути в епіцентрі міського життя, але в той же час, мати власний затишний куточок, в якому можна буде сховатися від шуму і метушні.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом