ЖК вул. Середня, 59

Одеса Малиновський р-н

вул. Середня, 59

Все продано

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Рейтинг
У цього ЖК поки немає рейтингу

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

566 ЖК на сайті

Одеса , Малиновський р-н

Побудувати маршрут

вул. Середня 59

Чорне море

12 хв 45 хв

Ринок «Привоз»

5 хв 22 хв

Соборна площа

6 хв 37 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Середня, 59

побудований (не введений)

немає даних

все продано

Параметри

Стадія буд-ва

збудований

Початок будівництва

IV квартал 2017

Будинків

1

Про житловий комплекс

У Малиновському районі Одеси будується новий житловий комплекс на вулиці Середня, 59. Зовнішній вигляд будівлі поки невідомий, оскільки інформації про реалізацію проекту немає. Зручне розташування в розвиненому районі дозволить комфортно планувати повсякденне життя.

Розташування та інфраструктура

Житловий комплекс будується за адресою вулиця Середня, 59. До центру Одеси на машині можна доїхати всього за 10 хвилин. Неподалік від будинку є зупинки громадського транспорту, який довезе в центр міста за 35 хвилин. Розвинена інфраструктура району порадує навіть найвибагливіших жителів. Поруч з будинком розташовані супермаркети, гіпермаркет, кафе і магазини. До центру міста - рукою подати. Там можна відвідати різні цікаві пам'ятки і розважальні заклади. У декількох хвилинах розташована Михайлівська площа і мальовничий сквер, де прогулянки принесуть максимальне задоволення. У кроковій доступності - дитячий садок і школа. У вільний час можна поїхати до моря і поніжитися на золотих пляжах.

Квартири і терміни здачі об'єкта

Житловий комплекс почав будуватися, але дата введення будинку в експлуатацію ще не заявлена. Планування і розміри квартир також ще не відомі. Якщо проект завершиться успішно, у нього є всі шанси стати популярним житлом. Розташування неподалік від центру, продумана інфраструктура, розвинений район - важливі переваги для тих, хто шукає зручне і доступне житло.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом