Клубний будинок Як у Львові

Київ Подільський р-н

вул. Петропавлівська, 38 б

Заморожено

/2

Будівництво заморожено

Забудовник

314 ЖК на сайті

Адреса:

Київ, вул. Петропавлівська, 38 б

Діють карантинні обмеження

Параметри

заморожено

Стадія будівництва

економ

Клас ЖК

стоянка

Паркінг

4

Поверховість

невідомо

Утримання м²

24

Кількість квартир

невідомо

Старт продажу

1

Будинків

Закрита територія

від авто та сторонніх

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Технологія будівництва

цегляна

Стіни

цегла

Утеплення

мінеральна вата

Опалення

індивідуальне

Висота стелі

Кількість паркомісць

невідомо

Початок будівництва

невідомо

Київ Подільський р-н

Побудувати маршрут

вул. Петропавлівська 38 б

Тараса Шевченка

7 хв 27 хв

Почайна

5 хв 16 хв

Дорогожичі

4 хв 12 хв
Оберіть будинок

Стадія будівництва

Будинок

Стадія

Введення в експлуатацію

Клубний будинок Як у Львові

будівництво заморожене

немає даних

Опис

Шматочок Львова в Києві

Оригінальний житловий комплекс з неповторним львівським колоритом і характерною назвою «Як у Львові» буде побудований в Подільському районі Києва. На даний момент будівництво будівлі, архітектура якої буде викликати в пам'яті затишні львівські вулички, призупинено, але в планах забудовника її подальше відновлення. Новобуд проектується чотириповерховим, що надасть його мешканцям всі переваги проживання в малоповерхової забудові.

Комфортні і доступні квартири

Незважаючи на невелику кількість квартир, ціна на них буде відповідати економ-класу, тоді як внутрішнє облаштування планується набагато більш комфортабельне. На вибір покупцям буде запропоновано одно-, дво-, трикімнатні квартири, а також варіанти з дворівневої житлоплощею. У кожній з квартир буде індивідуальна обігрівальна система. Всі балкони і лоджії будуть попередньо засклені. Також буде функціонувати сучасний безшумний ліфт, доставляючи мешканців і їх гостей на поверхи.

Бонуси внутрішнього простору

На закритій і охоронюваній від проникнення сторонніх осіб і автомобілів території буде знаходитися наземна автостоянка. Внутрішній двір буде зонуватися таким чином, щоб дитячий ігровий майданчик і спортивний куточок знаходилися в іншому кінці щодо стоянки автомобілів. По периметру території будуть встановлені ліхтарі і камери відеоспостереження.

Сприятливе розташування

Місцезнаходження нового клубного будинку має ряд переваг. Він буде перебувати на відстані ста метрів від однієї з головних транспортних артерій району, по якій пролягає безліч маршрутів наземного громадського транспорту. Зупинки знаходяться в безпосередній близькості від будинку. Зручності транспортних сполучень так само сподобаються тим, хто користується індивідуальним транспортом. Крім того, буквально за кілька хвилин неспішним кроком можна буде дійти до одного з найзеленіших районних парків, прогулянки в якому сподобаються і дітям, і дорослим. Інфраструктура району задовольнить потреби всіх категорій населення - є школи, дитячі садки, поліклініки, аптеки, продуктові та широкопрофільні магазини, спроткомплекс, банківські відділення та салони краси.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час