Клубний будинок Пушкінський

Одеса Приморський р-н

вул. Пушкінська, 23

Все продано

/3

+380678193018

Документи

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

Одеса , Приморський р-н

Побудувати маршрут

вул. Пушкінська 23

Чорне море

18 хв

Ринок «Привоз»

19 хв

Соборна площа

17 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

Клубний будинок Пушкінський

введений в експлуатацію

3 квартал 2020 Початкова дата: 2 квартал 2020

все продано

Параметри

введений в експлуатацію

Стадія будівництва

еліт

Клас ЖК

підземний

Паркінг

7

Поверховість

1

Будинків

53

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

IV квартал 2018

Старт продажу

Закрита територія

від автомобілів

Стан квартири

під ремонт

Технологія будівництва

цегляна

Стіни

цегла

Утеплення

без утеплення

Опалення

індивідуальне

Висота стелі, м

2.80 м

Кількість паркомісць

22

Початок будівництва

III квартал 2018

Утримання м²

невідомо

Про комплекс

Цей невеликий будинок кардинально відрізняється від звичних житлових комплексів, він більше нагадує елітне маєток. Архітектура комплексу повністю відповідає стилю інших будівель в історичній частині міста. Клубний будинок «Пушкінський» володіє всіма сучасними зручностями і технічними характеристиками. Великі вікна не тільки надають вишуканості цій споруді, але і забезпечують мешканців достатньою кількістю природного освітлення. Невелика кількість квартир сприяє створенню затишної і безпечної атмосфери.

Розміщення клубного будинку

Клубний будинок «Пушкінський» має відмінне розташування. Він знаходиться недалеко від найголовніших визначних пам'яток Одеси (Дерибасівська, «Привоз», «Потьомкінські сходи», «Приморський бульвар»). Приморський район - це улюблене місце туристів, які приїжджають сюди з усього світу. Це велика перевага для любителів активного відпочинку, тому що поруч відкрилося багато кафе, ресторанчиків, нічних клубів, розважальних центрів для всієї родини. З іншого боку, ті, хто любить тихий, сімейний відпочинок теж будуть задоволені. Територія комплексу буде закритою і знаходитись під охороною, а це значить, що ніхто із сторонніх не потривожить вас. До того ж, високоякісна система звукоізоляції захистить вас від шуму. Недалеко від КБ «Пушкінський» є кілька приватних і державних освітніх закладів, що особливо важливо для сімей з дітьми. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, ви точно оціните той факт, що поряд розташовано декілька фітнес-клубів, а також діагностичних центрів і клінік. До центру міста можна швидко дійти пішки. До найближчого пляжу всього кілька хвилин на машині.

Технічні характеристики

Цей елітний клубний будинок побудований за цегляною технологією з цегли, що гарантує його міцність і надійність. Тут буде розташовано 43 квартири. У кожній з них буде працювати власна система опалення. Перші два поверхи будівлі призначені для комерційної діяльності. На верхніх поверхах розташовані дворівневі апартаменти.

Концепція проекту

Цей проект, який буде введений в експлуатацію в 2020 році, являє собою статусне житло, призначене для тих, хто цінує свій комфорт. До його головних особливостей відносяться:

  • Великий вибір планувань

  • Вікна з євробруса

  • Вишукана архітектура

  • Вигідне розташування

  • Автономне опалення

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час