Інфраструктура

м. Обухів

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Обухова

Всі забудовники Обухова та коротка інформація про них

Обухів — невелике місто Київської області, розташоване приблизно за 13 кілометрів від меж Києва. Населення становить близько 33 тис. людей. Місто відрізняється розвиненою інфраструктурою, тому його мешканцям не обов'язково щодня їздити до Києва. На території цього населеного пункту функціонують 5 шкіл, ліцей, гімназія, 6 дитячих садків та кілька спортивних комплексів. До послуг мешканців також доступні торгові центри, лікарні та банківські установи.

Зараз на сайті представлені 3 забудовники Обухова. У нас розміщені не лише їхні описи, а й регіони діяльності, а також перенесення будівництва, що дозволить виявити недобросовісних девелоперів. Нагадаємо, що здійснити перевірку новобудов Обухова дозволить послуга Консультація юриста.

Найбільш популярні проекти від будівельних фірм Обухова

Будівельні компанії Обухова представлені у невеликій кількості. Список новобудов цього регіону поповнюють переважно житлові комплекси економ-класу, висотність яких рідко перевищує 9 поверхів. Будівлі в ЖК зводяться за монолітно-каркасною та цегляною технологіями. Понад 70% новобудов розташовані ближче до великої автомобільної розв'язки на вул. Київській, що дозволяє мешканцям швидше доїжджати до Києва.

Перед придбанням житла рекомендуємо звернути увагу на такі нюанси:

  • Відгуки про забудовників
  • Актуальні акції
  • Детальні описи девелоперів


 

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом