Вертикаль

Заснований в 2010 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Вертикаль

БК «Вертикаль»: гордість за свої проекти.

Опис

Будівельна компанія «Вертикаль» почала свою впевнену і амбітну професійну діяльність в 2010 році в м. Івано-Франківськ. Основним видом діяльності компанії є будівництво багатоквартирних будинків і житлових комплексів в Івано-Франківську і області. Перевагами компанії, що дозволила їй зайняти лідируючі позиції на будівельному ринку України, є:

  • реалізація сміливих і унікальних проектно-архітектурних проектів;

  • надійність і якість використовуваних матеріалів (довговічність, екологічність);

  • застосування в будівництві сучасні енергозберігаючі технології;

  • використання новаторського підходу в процесах будівництва, сучасної техніки;

Компанія дбає про підтримку високого рівня довіри своїх клієнтів. Прозорість відносин, виконання взятих на себе зобов'язань у встановлені терміни, контроль якості виконуваних робіт, продумані актуальні сервіси, благоустрій та обслуговування дозволили будівельної компанії «Вертикаль» заслужити довіру клієнтів і утвердитися в статусі надійного забудовника Івано-Франківська.

Діяльність

Компанія «Вертикаль» будує житлові комплекси будь-якого класу і будь-якого рівня складності. Основними відмітними рисами створених об'єктів компанії є: смілива архітектура, складне і комфортне планування об'єктів нерухомості, продумана актуальна інфраструктура, необхідні експлуатаційні сервіси, що забезпечують комфорт для мешканців міста.

Сучасні технологічні підходи, інновації, світовий галузевий досвід, висококваліфікований персонал, якість об'єктів, що зводяться дозволили компанії реалізувати нові проекти, які прикрашають місто і створюють новий якісний європейський рівень життя для щасливих сімей Івано-Франківська. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК SONATA (Івано-Франківськ),

  • ЖК «Містечко Мануфактура» (Івано-Франківськ),

  • ЖК LYSTOPAD (Івано-Франківськ),

  • ЖК HydroPark DeLuxe (Івано-Франківськ).

За роки успішної реалізації проектів житлової забудови будівельна компанія «Вертикаль» здала в експлуатацію близько 100 тис. кв. м житла. Його реалізація зробила щасливими понад 1500 сімей.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом