Луцьксантехмонтаж №536

Заснований в 1961 році

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Луцьксантехмонтаж №536

ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536»: сучасна Волинь.

Опис

Будівельна я компанія «Луцьксантехмонтаж №536» була заснована в 1961 році в місті Луцьк. Спочатку компанія мала назву «Луцьке БУ-536». Основними напрямками діяльності компанії є:

  • будівництво житлових будинків «під ключ»

  • будівництво промислових об'єктів і їх реконструкція;

  • впровадження інновацій та енергозберігаючих технологій в об'єктах будівництва.

За роки існування компанія сформувала в своєму складі підприємства, що дозволяють проводити будівництво в системі «повний цикл» (від проектування об'єкта до здачі в експлуатацію, благоустрою та обслуговування об'єктів), а потужна матеріально-технічна база дозволяє здійснювати реалізацію проектів житлового будівництва будь-якого рівня складності. Підрозділи компанії виконують будівельні та монтажні роботи будь-якого рівня складності, також до складу компанії входять завод монтажних заготовок, завод з виробництва бетону, підприємства по виробництву механічних конструкцій і спеціального обладнання для будівництва. Транспортний парк компанії володіє всією необхідною будівельною технікою і механізмами. Це дозволило компанії стати одним з провідних будівельних підприємств Волинської області.

Діяльність

Будівельна компанія «Луцьксантехмонтаж №536» виробляє нормований контроль всіх вироблених будівельних матеріалів, конструкцій та індивідуальних виробів. Штат компанії налічує більше 1000 фахівців найвищого рівня. Це дозволило кампанії досягти значних результатів: побудовані і введені в експлуатацію більше 10 готових багатоквартирних будинків в житлових комплексах Вінниці. Компанія безперервно здійснює запуск нових проектів будівництва об'єктів нерухомості.

Реалізація системи будівництва повного циклу дозволяє співробітникам компанії здійснювати повний спектр будівельних робіт - від земельних робіт при проектуванні об'єктів до сучасних якісних робіт з оздоблення готових квартир і їх ремонту. Всі ці фактори посприяли тому, що компанія заслужено отримала статус надійного та якісного забудовника регіону.

Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • житловий будинок по вул. Залізнична (Вінниця),

  • ЖК «ВАСИЛЬКОВИЙ ДІМ» (Вінниця),

  • ЖК «НАД РІКОЮ» (Вінниця),

  • ЖК «ТРІУМФ» (Вінниця).

ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» сформував довгострокові партнерські відносини з місцевими учасниками будівельного процесу, що дозволяє гарантувати якість проведених робіт, а готовим об'єктам відповідати очікуванням клієнтів, сучасному рівню якості житла, комфорту і безпеці.

Компанія активно бере участь в соціальних, культурних та спортивних заходах регіону. Наприклад, в 2018 році футбольний клуб, у складі якого професійно грають співробітники компанії (ФК «Луцьксантехмонтаж №536») завоював супер кубок Волині.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом