Kadorr Group

Заснований в 2011 році

Об'єкти в Одесі 11

Об'єкти в с. Лиманка 6

Об'єкти в с. Крижанівка 2

Об'єкти в Києві 2

Oб'єкти:21 ЖК на сайті

Будується:7 будинків будується в 2 ЖК

Регіони діяльності: Одеса с. Лиманка с. Крижанівка Київ

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

від 1 до 2 років

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Kadorr Group

KADORR Group: Флагман розвитку Півдня України.

Опис

З початку 2000-х років компанія KADORR Group уособлює високий рівень якості і стабільність на будівельному ринку Півдня України. Проекти компанії демонструють реалізацію кращих задумів провідних інженерів, архітекторів і дизайнерів, їх унікальний досвід, який заснований на сучасних технологіях будівництва з усього світу.

У 2016 році компанія KADORR Group реалізувала в Одесі проект, в результаті якого, населення міста одержало лікарню швидкої допомоги, подібної по функціональності і сучасності в Україні поки не існує.

Не дивлячись на молодий вік, вже в 2017 році проект компанії (ЖК «П'ятнадцята перлина») був удостоєний найвищої нагороди Уряду і отримав звання «кращого житлового комплексу України».

У 2018 році компанія, з випередженням запланованих термінів будівництва, здала два повноцінних житлових комплекси (ЖК «22 Перлина» і ЖК «27 Перлина»). У сучасній історії будівельного ринку регіону, і всієї України - це безпрецедентна подія. Це дозволило компанії стати лідером у розвитку Одеси і Півдня країни, а також закріпити за собою успішні позиції на будівельному ринку України.

Компанія успішно розвивається, створюючи нові якісні об'єкти, покликані поліпшити рівень життя одеситів і увічнивши архітектурні досягнення сучасності.

Діяльність

  • будинки клубного типу на узбережжі Чорного моря;

  • котеджні селища європейського типу;

  • бізнес-центри в престижних районах Одеси;

  • торгово-готельні комплекси;

  • сучасні фітнес-клуби і SPA-центри;

  • розважальний комплекс для дітей і загальноосвітня школа.

Суспільні проєкти

При особистій підтримці засновника компанії (Аднана Кивана), компанія KADORR Group взяла участь і реалізувала ряд важливих, для міста і регіону, соціальних проектів:

  • сучасні і зручні квартири в Одесі для моряків, ордера на які особисто вручив військовослужбовцям та їхнім родинам Президент України;

  • нові затишні сквери і парки для одеситів, найбільший проект з озеленення міста за його історію (понад 10 000 дерев були подаровані місту і висаджені).

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом