В Україні будівництво житла скоротилося майже у півтора рази

В Україні в першому півріччі 2020 року загальна площа житла, на яке було видано дозвіл на виконання будівельних робіт, скоротилася в 1,4 рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Відповідні дані привели у Державній службі статистики.

Як повідомляється, загальна площа нового будівництва житла склала 3,85 млн кв. м, з них багатоквартирних будинків - 3,6 млн кв. м.

Загальна площа нового будівництва житла в Києві скоротилася у 5,8 рази до січня-червня 2019 року – до 368,1 тис кв. м, тоді як у Київській області зросла вдвічі – до 1,36 млн кв м.

Значні обсяги нового будівництва житла також зафіксовані у Львівській (513,6 тис. кв. м), Одеській (395,6 тис. кв. м) і Івано-Франківській (304,6 тис. кв. м) областях.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, раніше в Мінрегіоні заявляли, що за перше півріччя 2020 роки кількість будівництв скоротилося на 10%, при цьому заборгованості із зарплат серед будівельників зросли.

Автор:

Команда Нерухомі

Редакція

Досвідчені експерти у сфері юриспруденції, містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Вони спеціалісти з багатолітнім досвідом роботи в державних структурах, відповідною освітою та знаннями, які вирішили приєднатись до проєкту, щоб допомогти оздоровити ринок нерухомості.

Усі статті автора

Коментарі

109

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом