В Одесі хочуть побудувати ЖК впритул до зруйнованого флігеля

Департамент Одеської міськради видав містобуди ТОВ "Ретробуд" на будівництво житлового комплексу з підземним паркінгом на вул. Мечникова, 8 – впритул до будівлі, що обвалилася.

Як повідомляє " Монітор ", будівництво заплановано в зоні охорони пам'яток культурної спадщини, поряд розташовуються одноповерхові житлові будинки старої споруди. Як зазначає видання, поки не зовсім ясно як збираються впихнути шестиповерховий житловий будинок між старими будівлями. Девелопером виступає компанія "Стікон".

Будівництво на місці зруйнованого флігеля теж неможливо, оскільки ділянка належить не місту, а Міністерству охорони здоров'я.

Ще в квітні 2018 року депутати Одеської міськради надали фірмі "Ретробуд" дозвіл на розробку проєкту землевідведення ділянки площею 0,1900 га на вул. Мечникова, 8. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Згідно з даними порталу YouControl, керівником фірми "Ретробуд" значиться Вадим Безклубенко. Бенефіціаркою і засновницею – Наталя Саєнко. Заснована компанія була три з половиною роки тому. Статутний капітал – 100 тисяч гривень.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, у Києві впритул до пам'ятки ведеться масштабне будівництво. Київрада прийняла рішення відновити договір оренди по ділянці на Верхньому Валу, 44 в Подільському районі для будівництва офісно-торгового комплексу.

Коментарі

7.6т