В Graf Development продавали квартири по два рази: деталі злочинної схеми

Заводський районний суд Миколаєва 30 серпня виніс рішення відправити співробітницю будівельної компанії Graf Development Наталію Корнієнко у СІЗО на два місяці з можливістю вийти під заставу у розмірі 31,4 млн грн.

Як повідомляє видання Монітор, Корнієнко підозрюється в організації злочинної схеми, суть якої полягала в тому, що відділ продажу продавав одні й ті ж квартири в житлових комплексах від компанії Graf Development по кілька разів. Обманним шляхом, організатори схеми заробили понад 1 млн доларів США.

Видання зазначає, що після того, як стало відомо про аферу з квартирами в ЖК Граф, Корнієнко знайшла підставних інвесторів і за допомогою реєстратора оформила права власності на своїх подільників. У жовтні 2019 року власник компанії Graf Development Гердас Дубріцкас через ТОВ "Ханбер" і ОК "Екодім-1" звернулися зі скаргою до антирейдерської комісії Мін'юсту, щоб скасувати незаконно зареєстровану власність. Мін'юст задовольнив скаргу і скасував рішення про держреєстрацію прав власності.

За інформацією джерела видання, на даний момент Наталія Корнієнко внесла заставу в розмірі 31,4 млн грн. і вийшла з СІЗО.

Автор:

Команда Нерухомі

Редакція

Досвідчені експерти у сфері юриспруденції, містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Вони спеціалісти з багатолітнім досвідом роботи в державних структурах, відповідною освітою та знаннями, які вирішили приєднатись до проєкту, щоб допомогти оздоровити ринок нерухомості.

Усі статті автора

Коментарі

159

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом