У Німеччині з трансформаторної будки зробили будинок для туристів. Фото

У Німеччині поблизу міста Вірдум побудували невеликий будиночок для туристів, основою для якого стала звичайна стара трансформаторна будка.

Як повідомляє Archdaily, будку для трансформатора звели в 20-х роках минулого століття для живлення Вірдума та його околиць.

Однак будівля так і не виконала свого призначення, а останні 20 років взагалі простояла порожньою. Її власник вирішив знести, але громада міста виступила проти, запропонувавши в якості альтернативи реконструювати в будиночок для туристів. Так в будівлі з'явилися вікна, з яких відкрився чудовий вид на природу. Також збудували другий рівень: тут розмістилося спальне ліжко. Таким чином простір колишньої трансформаторної будки використовували максимально раціонально.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, італієць Еннунціо Лагомарсино спроєктував і побудував для себе будинок, який може парити в повітрі і ковзати на відстань 12 метрів.

Стоїть будинок на металевій платформі, яка за допомогою гідравліки може піднятися вгору до 20 метрів. Крім того, сам будинок ще може обертатися на 360 градусів за 54 хвилини.

Коментарі

18т