В Україні скоротилося будівництво житла

В Україні будівництво житлових об'єктів порівняно із 2022 роком скоротилося на 4,6%. Про це повідомляє Державна служба статистики.

За даними Держстату, у структурі будівництва переважну частку (42,9%) займають капітальні та поточні ремонти приміщень. Частка будівництва нових об'єктів складає 36,3%.

Найбільше зростання обсягів будівництва зафіксовано у секторі інженерних споруд – на 32,9%. Також помітно збільшились обсяги будівництва у секторі нежитлової нерухомості — на 20%.

Загалом 2023 року обсяг будівельних робіт зріс на 22,6% порівняно з попереднім роком, позитивна динаміка спостерігалася протягом усього року.

Як повідомляли НЕРУХОМІ у новинах нерухомості, минулого року ввели в експлуатацію 89,2 тис. квартир, що на 3,5% менше, ніж у 2022 році. При цьому в містах введено 57,2 тисячі квартир, у селах — 32 тисячі квартир.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Освіта – закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. За професією працюю вже понад 15 років. Улюблені теми – економіка та політика, знаюся на криптовалютах та ринках, цікавлюся нерухомістю. На ресурсі НЕРУХОМІ із травня 2020 року.

Усі статті автора

Коментарі

1.3т

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом